Hayatıma nasıl bir düzen sağlamalıyım?

Ciller

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu sene liseye geçiyorum ve yaz tatilinden ders çalımaya başlamak istiyorum. Okulum açıklandı. Orta derece bir okula gideceğim. Açıkçası mutluyum. Gelmeyeceğini tahmin etmiştim. Neyse. Sabah 09.00'da camiye gidiyorum ve 12.30 evde oluyurum. Ya da 12.20 değişiyor. Neyse. Sonra bir siteleyle uğraşıyorum. Yaklaşık günde 1 2 saatimi alıyor. Saat 9 10 tarzı yatıyorum. Sizce nasıl plan oluşturmam gerek?

Merhaba arkadaşlar. Bu sene liseye geçiyorum ve yaz tatilinden ders çalımaya başlamak istiyorum. Okulum açıklandı. Orta derece bir okula gideceğim. Açıkçası mutluyum. Gelmeyeceğini tahmin etmiştim. Neyse. Sabah 09.00'da camiye gidiyorum ve 12.30 evde oluyurum. Ya da 12.20 değişiyor. Neyse. Sonra bir siteleyle uğraşıyorum. Yaklaşık günde 1 2 saatimi alıyor. Saat 9 10 tarzı yatıyorum. Sizce nasıl plan oluşturmam gerek?
Suan ders çalışmanı gerektirecek bir durum yok bence. Yatmadan önce kitap okusan yeter zaten yenice sınav stresini atlattın direkt ders çalışmana gerek yok. Bilgisayarın falan varsa aç oyununu oyna çok da kasmaya gerek yok liseye yeni geçen birisi için.

Evet 9. sınıf da eğlenmene bak derslerini derste dinle anla yeterli akşam eve gidince de bir kere okusan yeterli 9. sınıftan kendini yıpratırsan ileride çok fena geri sekebilir.

Gerçekten çalışmak istiyorsan 9. sınıf konularına bir göz atarsın ama kendini zorlama.
Tatilinin tadını çıkar, sonuçta oyun daha yeni başlıyor...

Şu an ders çalışmanı gerektirecek bir durum yok bence. Yatmadan önce kitap okusan yeter zaten yenice sınav stresini atlattın direkt ders çalışmana gerek yok. Bilgisayarın falan varsa aç oyununu oyna çok da kasmaya gerek yok liseye yeni geçen birisi için.

Teşekkür ederim dostum

Gerçekten çalışmak istiyorsan 9. sınıf konularına bir göz atarsın ama kendini zorlama.
Tatilinin tadını çıkar, sonuçta oyun daha yeni başlıyor...
Teşekkür ederim dostum

Evet 9. sınıf da eğlenmene bak derslerini derste dinle anla yeterli akşam eve gidince de bir kere okusan yeterli 9. sınıftan kendini yıpratırsan ileride çok fena geri sekebilir.
Teşekkür ederim dostum

Geri
Yukarı