Masaüstü arka plan fotoğrafı buglanıyor

Yağız Kum

Hectopat
Daha fazla  
Çift ekran kullanıyorum ve çoğu çift ekran kullanan arkadaşlarda bu problemi gördüm ama kimse de çözümü yok, çözümünü bilen biri yardımcı olabilirse sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önceden bir yerden bulmuştum dener misin:
Başlat>Çalıştır> "gpedit.msc" yaz. Orada Kullanıcı Yapılandırması>Yönetim şablonlarından "masaüstü" klasörüne gel. Masaüstünü açınca "Active Desktop" ve "Active Directory" diye iki klasör çıkacak "Active Desktop"a çift tıklayın. Active Desktop duvar kağıdına çift tıklayın ve "Yapılandırılmadı" olarak ayarlayın.
Not: Bu arada Windows 10 Home sürümünü kullanıyorsan gpedit.msc yani Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi'ni elle indirmen gerekir.

Önceden bir yerden bulmuştum dener misin:
Başlat>Çalıştır> "gpedit.msc" yaz. Orada Kullanıcı Yapılandırması>Yönetim şablonlarından "masaüstü" klasörüne gel. Masaüstünü açınca "Active Desktop" ve "Active Directory" diye iki klasör çıkacak "Active Desktop"a çift tıklayın. Active Desktop duvar kağıdına çift tıklayın ve "Yapılandırılmadı" olarak ayarlayın.
Not: Bu arada Windows 10 Home sürümünü kullanıyorsan gpedit.msc yani Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi'ni elle indirmen gerekir.

Windows 10 Pro kullanıyorum, fakat zaten ayar da "Yapılandırılmadı" seçeneği seçiliydi. Yinede teşşekür ederim.
Masaüstü fotorafı yaptığınız resimleri silmeyin.
Silmediğim halde böyle oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı