Masaüstü arka planım değişti

IDenizI

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Masaüstü arka planım siyahtı fakat oyundan çıktığımda bilgisayara format atmadan önce kullandığım arka plan fotoğrafı gelmişti. Windows Profil fotoğrafımda format atmadan önce kullandığım fotoğraf olmuştu. Bunun sebebi virüs müdür?

*Dipnot;
Bilgisayarımda fotoğraf bulunmamakta.

Hayır, Microsoft hesabınız ayarlarınızı senkronize etmiş. Bunu aşağıdaki yolu takip ederek kapatabilirsiniz.

Ayarlar > Hesaplar > Ayarlarınızı eşitleyin

Tavsiyen format atarken internete bağlamayın. Bu tarz ayarları yaptıktan sonra internet verin ve güncellemeleri yüklemeye geçin.

Genelde microsoft hesabınla giriş yapınca formattan önceki plan geri geliyor. Renkler, duvar kağıtları, bazı ayalar vs.

Zaten Microsoft'a giriş yaptıktan 15 dakika sonra oldu.

Virüs olduğunu sanmıyorum 2 kere bana da öyle olmuştu eski kullandığım arka plan ya da sadece siyah oldu.

Bana da öyle oldu. Microsoft hesabıyla ilgili bir sıkıntı. Format öncesi microsoft hesabındaki wallpaperin, format attıktan sonra aynı hesaba giriş yapinca geri gelir. Sadece görsel şeyler.

Her şey virüse bağlanıyor, bence her şeyi virüse bağlanmamalı. Eğer şüpheleniyorsan virüs taraması yapabilirsin. Ama virüs ile ilgili olduğunu sanmıyorum.
Her olayda olduğu gibi donanımda bile en kötüsünü düşünüyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…