Bilgisayarın Arka Planı Kendiliğinden Değişti

Teşekkürler zaten troll değil. Reklam diyen arkadaş yanılıyor reklam yapmıyorum, taramayı şimdi başlattım bitince yazarım.

Kamera falan da yok bilgisayarda yani bir hacker falan yaptıysa bilerek plaketi gösterdiğini sanmıyorum
hocam ingilizce viedolarınız var ve bence güzel.Dolarlada maaş alıyorsanız bi sıkıntı yok ama masaüstü garip ya.neyse taramyı yapın bilginizi verin bakalım arkada çalışan gizli arkadaşımız kimiş.

Teşekkürler zaten troll değil. Reklam diyen arkadaş yanılıyor reklam yapmıyorum, taramayı şimdi başlattım bitince yazarım.

Kamera falan da yok bilgisayarda yani bir hacker falan yaptıysa bilerek plaketi gösterdiğini sanmıyorum.

Reklam olma olasılığı benim de aklıma geldi ama reklam olsaydı plaket net gözükürdü, hayatımda ilk defa böyle bir şey gördüm, konu troll değil ve tek yaşıyorsun, paranoyak ergen kişiliğim ile düşünürsem, ya biri evine girdi yaptı, ya da dünyanın en işsiz ve komik olmaya çalışan hackeri böyle bir şey yaptı, tarama yapın bir şey çıkmaz ise belirli süre hesaplardan çıkmanızı tavsiye ediyorum sonra YouTube hesabım çalındı şu kadar fidye istiyorlar konusu görmeyelim.

Beklemedeyiz hocam.
Merhabalar, tarama az önce bitti ve hiçbir virüs çıkmadı. Nasıl olmuş olabilir diye bilgisayarda gezinirken ok ve ünlem işaretlerini, indirdiğim bir edit pack'inde buldum. Yani önceden indirmişim. Ancak nasıl arka plan yaptım hala bilmiyorum, büyük ihtimal bir kısayol tuşu vardır ve yanlışlıkla basmışımdır ama hala emin değilim 😄 Neyse yardımcı olan herkese teşekkürler şimdilik eski arka planı tekrardan ayarladım, bir daha değişmez umarım

Merhabalar, tarama az önce bitti ve hiçbir virüs çıkmadı. Nasıl olmuş olabilir diye bilgisayarda gezinirken ok ve ünlem işaretlerini, indirdiğim bir edit pack'inde buldum. Yani önceden indirmişim. Ancak nasıl arka plan yaptım hala bilmiyorum, büyük ihtimal bir kısayol tuşu vardır ve yanlışlıkla basmışımdır ama hala emin değilim 😄 Neyse yardımcı olan herkese teşekkürler şimdilik eski arka planı tekrardan ayarladım, bir daha değişmez umarım
Tamamdır hocam daha kötüsü olmadı en azından. Büyük ihtimal ya windows.old klasöründe ya da normal bulmuşsunuzdur kolay gelsin hocam.

Geri
Yukarı