Masaüstü bilgisayar görüntü gelmeme problemi

omer3175

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarı açmaya çalıştığımda fanlar dönüyor ekran kartı çalışıyor. Hiçbir şekilde ekrana görüntü gelmiyor. Açılırken sürekli restart atıyor. RAM'leri denedim, PSU denedim. RAM'i tamamen çıkardığımda da aynı, yani hata sesi falan da yok. İşlemci mi bozuktur anakart mı bozulmuştur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciye bak kardeşim daha geçen aynı sorun bende vardı. İşlemcinin soğutucusunun 2 pini çıkmış, işlemciye değmediği için ısınıyor ve hep kendini tekrardan başlatıyor. işlemci kolay yanmaz, içlerinde korumaları var.

Hiç yanık kokusu geldi mi mofset leri yanlış olabilir HDD kontrol edin bions pilini söküp az bekleyin geri takın
Yanık kokusu yok. Hdd leri denedim bios pilini çıkarıp baya bekledim birkaç defa sonuç aynı
Monitör kablosu ana karta mı yoksa ekran kartına mı bağlı ? Benim bilgisayarım ana karta bağlıyken açılmıyor.
İkisi de denendi fark etmiyor
Çözüldü.. Anakart arızası. İlgi gösteren arkadaşlara teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı