Masaüstü bilgisayar için 1000 TL hoparlör önerisi

senseiendo97

Hectopat
Bugün elime HP'nin hoparlörü geldi fakat ses çıkışları arkada olduğu için beni pek tatmin etmedi. Özellikle bass seviyesi çok kötü hiç yok gibi. Attığım Dark marka hoparlörü kullanan var mıdır alınır mı?
Maksimum bütçem 1000 TL.

Screenshot_20231213_145331_Hepsiburada.jpg
Screenshot_20231213_144820_Chrome.jpg

Merhaba,
Aynı tarz ürünleri bende denedim bunlarda genelde 2x3W hoparlör mevcut diyorlar. Bass ve ses seviyesini yetersiz buluyorum.

Dün bu Hoparlör. markasının bütün sitelerde herkesin şiddetle tavsiye ettiğini gördüm. Linkini attığım hoparlörün almışken daha iyisini alayım film müzik dinleyeyim diyerek 300W subwofer dahil modelini dün aldım. Bunu kesinlikle incele internette test videoları var. Ben daha ürün bana gelmeden hayran kaldıysam seninde beğeneceğine eminim.

Merhaba,
Aynı tarz ürünleri bende denedim bunlarda genelde 2x3W hoparlör mevcut diyorlar. Bass ve ses seviyesini yetersiz buluyorum.

Dün bu Hoparlör. markasının bütün sitelerde herkesin şiddetle tavsiye ettiğini gördüm. Linkini attığım hoparlörün almışken daha iyisini alayım film müzik dinleyeyim diyerek 300W subwofer dahil modelini dün aldım. Bunu kesinlikle incele internette test videoları var. Ben daha ürün bana gelmeden hayran kaldıysam seninde beğeneceğine eminim.

Bakayım hocam. Teşekkürler. Aldığınız Ürün bu değil anladığım kadarıyla. Aldığınızın linkini atarsanız ona da bir bakayım.

Bakayım hocam. Teşekkürler. Aldığınız Ürün bu değil anladığım kadarıyla. Aldığınızın linkini atarsanız ona da bir bakayım.

Hoparlör. Aldığım ürünün linki bu. Dün aldığımda 500'den fazla stok vardı. Sabah stoku sıfırlamışlar. İnşaallah iyidir. :) ürünlerin test videoları var youtube da kontrol edebilirsin.

Merhaba,

Hocam arkasında type c girişi gördüm. Oraya kulaklık takılabilir mi? Oraya ne takılıyor resimden çok bir şey anlamadım.
Böyle bir şey arıyorum type c girişli kulaklığı takabileceğim hoparlör çıksa süper olacak. :)

Hocam arkasında Type-C girişi gördüm. Oraya kulaklık takılabilir mi? Oraya ne takılıyor resimden çok bir şey anlamadım.
Böyle bir şey arıyorum Type-C girişli kulaklığı takabileceğim hoparlör çıksa süper olacak. :)

Type-C girişinden emin değilim. Yonka müzik firması almış olduğum ürünü hala paketleniyor aşamasında bekletmekte. Sipariş verirken 500-600 adet stok gözüken ürünü hemen 0 stok konumuna çekip beni arayarak siparişi iptal etmemi istediler. Trendyol ve Hepsiburada üzerinden ürüne baktığımda alıcılara gittiğini görüyorum. Beklemedeyim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı