Masaüstü bilgisayar kablosuz bir şekilde modem internetine nasıl bağlanır?

Windows 10 kullanıyorsanız sağ altta internet işareti olur. Ona tıklayıp şu anda kullanılabilir kablosuz internet bağlantılarını görebilirsiniz.

Bilgisayarda olsam ekran görüntüsü atardım ama maalesef değilim.

Hocam bende arkadaşların dediği aparatlardan satın almıştım fakat bilgisayarım USB 3.0 desteklemediği için verim alamamıştım siz satın alırken dikkatli olun.

Hocam bende arkadaşların dediği aparatlardan satın almıştım fakat bilgisayarım USB 3.0 desteklemediği için verim alamamıştım siz satın alırken dikkatli olun.
Öyle şey olmaz, USB 3.0 desteği kısmını kim uydurduysa artık, olacak şey sinyal gücü yetersiz kalır.

USB 2.0 en yavaş 30 MB/saniye aktarsa, zaten 100 Mbit/s internet 12.5 MB/s hıza çıkabilir.

Öyle şey olmaz, USB 3.0 desteği kısmını kim uydurduysa artık, olacak şey sinyal gücü yetersiz kalır.

USB 2.0 en yavaş 30 MB/saniye aktarsa, zaten 100 Mbit/saniye internet 12.5 MB/saniye hıza çıkabilir.

Hocam satın aldığım aparat bana yalnızca 0.1 mb/s download hızı sağladı satın almadan önce kontrol etmediğim için ürün elimde patladı yalnızca dikkatli olması için uyardım.

Geri
Yukarı