Masaüstü bilgisayar mı laptop mu?

berkay1441

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 9. sınıf okuyorum ve MTAL bir lisede bilişim bölümünde okuyorum. Haftada 1 gün bilişim dersi oluyor masaüstü bilgisyar ve laptop arasında kaldım. Masaüstü bilgisayara yıllardır düşkünlüğüm var ve odamda bir setupım olmasını çok istiyorum ve masaüstü çok daha ucuz fiyat konusunda çok bir bütçem yok o yüzden de masaüstü taraftarıyım. Sizin fikrinizi almak isterim.

Kullanım alanına göre değişir ama masaüstü her zaman daha ferah arıza konusunda fazla sorun çıkartmayacak ve müdahalesi basit bir cihaz. Isınma sorunu, şarj sorunu gibi şeyler de olmadığı için masaüstü diyorum.

Arkadaşlar 9. sınıf okuyorum ve MTAL bir lisede bilişim bölümünde okuyorum. Haftada 1 gün bilişim dersi oluyor masaüstü bilgisyar ve laptop arasında kaldım. Masaüstü bilgisayara yıllardır düşkünlüğüm var ve odamda bir setupım olmasını çok istiyorum ve masaüstü çok daha ucuz fiyat konusunda çok bir bütçem yok o yüzden de masaüstü taraftarıyım. Sizin fikrinizi almak isterim.
Masaüstü alın geçin.

Taşımayacaksaniz tabii ki masaüstü, laptopa göre daha ucuza daha iyi donanıma sahip bir cihaz alabilirsiniz. Ayrica ısınma sorunu, bir parça bozulduğunda daha az maliyetle tamir etme de cabası.

Çok göreceli bir soru. Bütçeye, kullanım amacına, seyahat sıklığına vb. sorulara göre değişiklik gösterir.

Yeni konular

Geri
Yukarı