Masaüstü bilgisayar nasıl hızlı satılır?

Ediz1193

Picopat
Daha fazla  
Cihazı aldım kullanmak nasip olmadı. Daha taksiti duruyor paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum. Klavyesine kadar kutulu her şey sıfır faturalı cihaz oyun olarak sadece Valorant oynadım o da toplasan 10 saat yoktur. Sistem açılmadı bile desem yeridir oynamaya sistemim parasını ödemekten vakit bulamıyorum. Donanım olarak şu şekilde.

Ekran kartı: Zotak Gaming 12 GB 3060.
İşlemci: Intel i5 12400 F
Anakart: MSI Pro H610M-E
RAM: G.Skill 2x8 16 GB.
SSD: Adata 512 GB M.2 SSD.
Klavye: Bloody B318 RGB bilek destekli.
Mouse: Razer DeathAdder Essential.
Kulaklık: Rampage Miracle -X5
Monitör: ASUS VG278qf 165 Hz 27 inç.
Monitör 2022 de alındı garantisi var ama kutusu yok.
Kasa: Thermal take en kaliteli kasayı yapan bir firma sadece kasa 4500 TL internet bakabilirsiniz adan Z ye her parça faturası alınma tarihi her şeyi var kasa ayarlanabilir LED'li tek renk değildir.

Sizce nerede daha hızlı satarım? Nasıl satarım? Çok hızlı satılması gerekiyor daha yeni aldım. 13.12.23 tarihinde alındı 1 aylık bile değil her şey kutulu faturalı.

Dosya Ekleri

• IMG_0235.jpeg
    IMG_0235.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 60
Piyasadaki en ucuz fiyatlarını bulun, toplayın %30 fiyat kırın o fiyata hızlıca satabilirsiniz. Tekrar söylüyorum şu an en ucuz fiyatlarına bakın sizin aldığınız fiyata göre fiyat koymayın.

Aldığın fiyattan daha düşük fiyata ilan ver, olmadı Sahibinden üzerinden "acil acil" ile beraber ilana ver, daha hızlı satılır.

Sadece kasa için düşündüğünüz fiyatı iletirseniz İstanbul'daysanız alabilirim.
Hocam kasanın kutusu duruyor köpükleri ile birlikte kargo ile de yollayabilirim 20000 tl düşünüyorum kasaya herşeyi sıfır kutulu cihaz hiçbir sorunu yok

Piyasadaki en ucuz fiyatlarını bulun, toplayın %30 fiyat kırın o fiyata hızlıca satabilirsiniz. Tekrar söylüyorum şu an en ucuz fiyatlarına bakın sizin aldığınız fiyata göre fiyat koymayın.
Kasayı 20000 desek monitör 4000 desek çünkü monitörü önceden 4000 e almıştım şimdi 6 felandır ekipmana toplam 3 k verdim bunada 2 desek 26 bin yapıyor %30 kırsam fiyattan 20000 felan yapıyor çok ucuz değil mi sizce en azından hepsine 24 düşünüyorum son fiyat olarak

Hocam kasanın kutusu duruyor köpükleri ile birlikte kargo ile de yollayabilirim 20000 tl düşünüyorum kasaya herşeyi sıfır kutulu cihaz hiçbir sorunu yok

Kasayı 20000 desek monitör 4000 desek çünkü monitörü önceden 4000 e almıştım şimdi 6 felandır ekipmana toplam 3 k verdim bunada 2 desek 26 bin yapıyor %30 kırsam fiyattan 20000 felan yapıyor çok ucuz değil mi sizce en azından hepsine 24 düşünüyorum son fiyat olarak
hocam il neresi

Yeni konular

Geri
Yukarı