Bilgisayarımı nasıl hızlı satarım?

soil02

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, son 1 aydır bilgisayarımı satmaya çalışıyorum. Monitör ve diğer ekipmanlarımı sattım ama kasayı bir türlü satamadım. Herhalde küçük şehirde yaşadığımdan dolayı. En son çare ölü fiyatına bilgisayarcıya vermek. Birkaç haftada daha bekleyeceğim.

Sistemim.
ASUS Phoenix 1660 Super 6 GB GDDR6.
Ryzen 5 3500X.
ASUS Prime A320M-K
Tforce 16 GB DDR4 RAM.
WD Blue 500GB HDD.
Adata 240GB SSD.

Letgo'ya koydum sistemi, 1 ay falan oldu. Bence fiyatı da iyi, 10.500TL. Bilgisayarcıya sorduğumda 7000TL veririm dedi. Çok ölü fiyatı, biliyorum ama yok, satılmıyor sistem. Sizce fiyatı kaç TL yapmalıyım? Nasıl hızlı bir şekilde satarım? Sıfırı nereden baksan 13/14Bin TL sistemin.

Son düzenleyen: Moderatör:
7.900 lira etmez. Fiyata Vatan'dan mı bakıyorsun? Şu an 7.500 liraya sıfır 3060 alınabiliyor.

Ben ince hesaptan toplu sistem almıştım ve neredeyse benim su anki sistemin aynısı ama işlemci R3 1200 onu 13K satıyorlar ben kazıklanmışım o zaman ne desem bilemedim. Her şeye zam geliyor ama bu bilgisayar fiyatları düşer mi sence? Ve bir de baktım Letgo'da bulunduğum şehirde satanlara baktım benim sistemin aynısını 12/13k koymuşlar 1050 Ti sistemleri 9K koymuşlar bilemedim 7K çok zarar ediyorum ama bakalım ya bu ay satılmazsa dediğin gibi fiyat düşüreceğim ya da tek tek satarım tek tek satarsam baktığımda en düşükten koyaam 9K ediyordu.(bulunduğum şehire göre) cevap veren herkese teşekkür ederim.

Ben ince hesaptan toplu sistem almıştım ve neredeyse benim su anki sistemin aynısı ama işlemci R3 1200 onu 13K satıyorlar ben kazıklanmışım o zaman ne desem bilemedim. Her şeye zam geliyor ama bu bilgisayar fiyatları düşer mi sence? Ve bir de baktım Letgo'da bulunduğum şehirde satanlara baktım benim sistemin aynısını 12/13k koymuşlar 1050 Ti sistemleri 9K koymuşlar bilemedim 7K çok zarar ediyorum ama bakalım ya bu ay satılmazsa dediğin gibi fiyat düşüreceğim ya da tek tek satarım tek tek satarsam baktığımda en düşükten koyaam 9K ediyordu.(bulunduğum şehire göre) cevap veren herkese teşekkür ederim.
Başkalarının koyduğu fiyat olmuyor ederi. Zaten o fiyatları yazmalarını sebebi "O bu kadar yazmış, benimki daha çok eder." demeleri ki çok saçma bir düşünce. 7.500 gayet iyi bir fiyat. Acil satmak gerekiyorsa 7.000 verene satabilirsiniz.

Geri
Yukarı