Masaüstü bilgisayara 6 adet monitör bağlamak

Bonanza123

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Intel(R) Core(tm) i5-7400 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz işlemcili, NVIDIA GeForce 1050 Ti ekran kartlı bir masaüstü bilgisayara sahibim.

Yaptığım iş gereği olabildiğince çok monitörü bilgisayara bağlamam gerekiyor.

Ekran kartımda 1DVI 1HDMI 1DP çıkışı var ve toplam 3 adet monitör bağlı.

Ancak ben 3 adet daha eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? 2 adet SLI destekli ekran kartı alıp bu şekilde 6 görüntü çıkışı mı almalıyım?( ki SLI ile iki ekran kartı takıldığında tüm çıkışlar aktif oluyor mu bunu da bilmiyorum )

Özet olarak en düşük maliyet ile toplam 6 adet monitörden farklı görüntüleri almam gerekiyor.

Konu ile ilgili fikir verebilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Herkese merhaba.

Intel(R) Core(tm) i5-7400 CPU @ 3.00GHz 3.00 GHz işlemcili, NVIDIA GeForce 1050 Ti ekran kartlı bir masaüstü bilgisayara sahibim.

Yaptığım iş gereği olabildiğince çok monitörü bilgisayara bağlamam gerekiyor.

Ekran kartımda 1DVI 1HDMI 1DP çıkışı var ve toplam 3 adet monitör bağlı.

Ancak ben 3 adet daha eklemek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? 2 adet SLI destekli ekran kartı alıp bu şekilde 6 görüntü çıkışı mı almalıyım?( ki SLI ile iki ekran kartı takıldığında tüm çıkışlar aktif oluyor mu bunu da bilmiyorum )

Özet olarak en düşük maliyet ile toplam 6 adet monitörden farklı görüntüleri almam gerekiyor.

Konu ile ilgili fikir verebilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Hocam merağımdan soruyorum sadece ne iş ile uğraşıyordunuz coin alım satım mı?

Geniş ve uzun iki ekran alıp masaüstünde 3'e bölerek 6 ekran gibi yapsanız daha mantıklı olmaz mı?
Mantık olarak öyle, evet.. Gidip test ettim ancak istediğim verimi alamadım. Bazen 2 ekranı pivota çevirebiliyorum sağa sola çevirebiliyorum vs.. 3x32 var şu an. 3x32 daha ekleyebilirsem tam istediğim gibi olacak.

Geri
Yukarı