Masaüstü bilgisayara Android nasıl kurulur?

mertpir

Decapat
Masaüstü bilgisayarım var.

Anakart ASUS DDR2
RAM: 3GB
CPU: Athlon 4400+
Ekran kartı: Yok

Phoenix OS, Prime OS, xxxOS birçok androidOS denedim. Rufus'tan USB'ye Boot ettim başka programlar denedim fakat masaüstünde çalıştıramadım. Sürekli Boot hataları, başlatma hataları, önyükleme hataları, birçok hata aldım. Sanırım bu işletim sistemleri sadece laptoplarda çalışıyor? Masaüstü bilgisayarda çalışan androidOS önerebilir misiniz?

Ben daha önce kurmuştum. Fakat driver problemi olduğu için ses ve kablosuz ağ adaptörü çalışmadı. Sonra tekrar format attım windows kurdum.

Bluestack gibi uygulama olarak yükleseniz?
Athlon 4400+ yazdım oraya görmedin mi? Bu işlemci çok kötü bir 2 çekirdekli işlemci. Blue Stacks, Memu player, Nox player, Genymation gibi bir sürü emulator denedim fakat rezil kastı. Zaten 775 pin anakart olsa elimde E6600 gibi bir işlemciyi 20-30 liraya alır 4 gb ram takar emulator kullanırdım fakat öyle bi imkanım yok.

Athlon 4400+ yazdım oraya görmedin mi? Bu işlemci çok kötü bir 2 çekirdekli işlemci. Blue Stacks, Memu player, Nox player, Genymation gibi bir sürü emulator denedim fakat rezil kastı. Zaten 775 pin anakart olsa elimde E6600 gibi bir işlemciyi 20-30 liraya alır 4 gb ram takar emulator kullanırdım fakat öyle bi imkanım yok.
Evet farkındayım. Siz oyun oynamak için değil de uygulama için yüklüyorsunuz diye düşündüm. Oyun için ise hiçbir türlü kurtarmaz ki..

Ben daha önce kurmuştum. Fakat driver problemi olduğu için ses ve kablosuz ağ adaptörü çalışmadı. Sonra tekrar format attım windows kurdum.
Eski masaüstü bilgisayarımda RemixOS kurmuştum tek o çalışmıştı internet sıkıntısıda yoktu. Bu bilgisayarada RemixOS kurdum boot etti falan RemixOS yazısı geldi fakat öyle RemixOS yazısında kalıyordu o da çalışmadı. Kısaca bana android os lazım yani direkt olarak bilgisayara kurabileceğim masaüstünde sorunsuz çalışan bildiğiniz varsa lütfen yazın.

Evet farkındayım. Siz oyun oynamak için değil de uygulama için yüklüyorsunuz diye düşündüm. Oyun için ise hiçbir türlü kurtarmaz ki..
Evet uygulama için yüklemek istiyorum. 64 mb Dahili ekran kartı bulunuyor anakartta. Bu android'de olan 2d ufak oyunlar, çeşitli uygulamalar için yeterli bence.
Phoenix OS yükleyin bilgisayarınıza android gibi boot edebilirsin
Yukarıda yazdım Phoenix OS / Prime OS gibi uygulamaları hem exe ile yüklemeye çalıştım hata mesajı aldım onu çözüdm boot sorunu oldu, boot ederken yeniden başlatma gibi saçma sapan olaylarla karşılaştım. Hatta benim gibi çoğu kişi masaüstüne AndoridOS yükleyemiyor onu öğrendim.
Arkadaşlar ben emulatorlerden bahsetmiyorum. Sorunum: Direkt olarak bilgisayara android işletim sistemi kuramamak yazıdada belirttim.

Evet uygulama için yüklemek istiyorum. 64 mb Dahili ekran kartı bulunuyor anakartta. Bu android'de olan 2d ufak oyunlar, çeşitli uygulamalar için yeterli bence.
Android ile bilgisayar donanımları arasında yapısal farklılık bulunuyor, özellikle de ekran kartında. Bu farkdan dolayı performans çok düşebiliyor. Bir de pc ekran kartları diretx üzerine yoğunlaşırken telefonlar open gl üzerine yoğunlaşıyor.

Android ile bilgisayar donanımları arasında yapısal farklılık bulunuyor, özellikle de ekran kartında. Bu farkdan dolayı performans çok düşebiliyor. Bir de pc ekran kartları diretx üzerine yoğunlaşırken telefonlar open gl üzerine yoğunlaşıyor.
OpenGL Amd'ye ait olduğu eski Atilerden 1650X Pro ile performans düşüşü olur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı