Masaüstü bilgisayara eGPU takılır mı?

srcn90

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Lipovka/ERANGEL
Nasıl yani? Takabilir miyim?

Hocam uğraşmaya değmez, imkan varken kasanın içine takmak çok daha mantıklı. 1 PSU var zaten kasanın içinde, onu satın ve ikinci PSU'yu da satın ya da ona ayıracağınız parayı da ekleyin 500 - 600 WATT çok uygun PSU'lar var onlardan alın derim. Örnek;

KS
G
Yer
Elazığ/Türkiye
Hocam uğraşmaya değmez, imkan varken kasanın içine takmak çok daha mantıklı. 1 PSU var zaten kasanın içinde, onu satın ve ikinci PSU'yu da satın ya da ona ayıracağınız parayı da ekleyin 500 - 600 Watt çok uygun PSU'lar var onlardan alın derim. Örnek;

Hocam o olmaz. Bilgisayarın garantisi bozulur. Sizden tek bir sorum var, ben bu bilgisayara eGPU takabilir miyim?

srcn90

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Lipovka/ERANGEL
Hocam o olmaz. Bilgisayarın garantisi bozulur. Sizden tek bir sorum var, ben bu bilgisayara eGPU takabilir miyim?

Hocam şimdi ben eGPU dizüstü bilgisayara nasıl takılır onu bilmiyorum, çok hakim değilim o konuya. Ama şöyle bir mantık yürütürsek dizüstü PC'ye eGPU takmak için gerekli olan tüm girişlerin masaüstü PC'de de olacağına eminim. O yüzden dizüstü PC'ye nasıl eGPU takıldığı konusunu araştırıp ondan sonra masaüstü PC ile karşılaştırmanız daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca garanti dışı kalacağını da sanmıyorum, bunu aldığınız yere sordunuz mu?

Yukarı