Masaüstü bilgisayara eGPU takılır mı?

Nasıl yani? Takabilir miyim?

Hocam uğraşmaya değmez, imkan varken kasanın içine takmak çok daha mantıklı. 1 PSU var zaten kasanın içinde, onu satın ve ikinci PSU'yu da satın ya da ona ayıracağınız parayı da ekleyin 500 - 600 WATT çok uygun PSU'lar var onlardan alın derim. Örnek;

Hocam uğraşmaya değmez, imkan varken kasanın içine takmak çok daha mantıklı. 1 PSU var zaten kasanın içinde, onu satın ve ikinci PSU'yu da satın ya da ona ayıracağınız parayı da ekleyin 500 - 600 Watt çok uygun PSU'lar var onlardan alın derim. Örnek;

Hocam o olmaz. Bilgisayarın garantisi bozulur. Sizden tek bir sorum var, ben bu bilgisayara eGPU takabilir miyim?

Hocam o olmaz. Bilgisayarın garantisi bozulur. Sizden tek bir sorum var, ben bu bilgisayara eGPU takabilir miyim?

Hocam şimdi ben eGPU dizüstü bilgisayara nasıl takılır onu bilmiyorum, çok hakim değilim o konuya. Ama şöyle bir mantık yürütürsek dizüstü PC'ye eGPU takmak için gerekli olan tüm girişlerin masaüstü PC'de de olacağına eminim. O yüzden dizüstü PC'ye nasıl eGPU takıldığı konusunu araştırıp ondan sonra masaüstü PC ile karşılaştırmanız daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca garanti dışı kalacağını da sanmıyorum, bunu aldığınız yere sordunuz mu?

Bilgisayarda thunderbolt veya dışarıda pcie çıkışı yoksa yine garantiyi bozmanız gerekecek. Bu çıkışlar varsa takılır fakat yoksa değişik aparatlar almanız gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı