Masaüstü bilgisayara kola döküldü

ardarom

Femtopat
Daha fazla  
İyi geceler. Az önce masanın üzerine kola döküldü klavye mouse bayağı bir ıslandı ama bir sorun yok. Kasanın üstüne de birkaç damla geldi fakat kasa tamamen kapalı arkasında ve altında ufak aralıklar var ama hemen temizledim ve bilgisayarı kapattım. Sizce bir sorun olur mu USB girişlerinden sızması sorun yaratır mı yardımcı olursanız sevinirim.

Kasanın içine girmedi, değil mi?
Öyle ise klavye ve fare bozulmuştur diye düşünüyorum anca.

Hayır kasanın etrafı tamamen kapalı sadece arkasında hava boşluğu var. O da çok büyük değil zaten arkasına gitmeden hemen temizledim.

Ne olur ne olmaz klavyeyi fareyi USB'den çıkartın ve fişi çekin.

Tamamdır teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyice kontrol ettim herhangi bir ıslaklık yok. İyi bir şekilde temizledim ve bilgisayar başına kola ile gidilmeyeceğini anlamış oldum böylelikle :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Benimde kasanın ön tarafına dökülmüştü sildim sorun olmadı. Kablolara deymedigi sürece bir şey olmaz bence.

İyi geceler. Az önce masanın üzerine kola döküldü klavye mouse bayağı bir ıslandı ama bir sorun yok. Kasanın üstüne de birkaç damla geldi fakat kasa tamamen kapalı arkasında ve altında ufak aralıklar var ama hemen temizledim ve bilgisayarı kapattım. Sizce bir sorun olur mu USB girişlerinden sızması sorun yaratır mı yardımcı olursanız sevinirim.

Bence bir şey olmaz bu arada geçmiş olsun.

Geri
Yukarı