Masaüstü bilgisayarda 10 oyun yükleyince donma olur mu?

Bu bilgisayarı 1TB HDD ekleyerek satın alabilirsiniz. Eğer ki ben Warzone vs. oynayacağım da derseniz 8GB ram ekleyerek uzun bir süre sıkıntı yaşamadan çoğu oyunu oynarsınız.

Pubg mobile' da 90 fps oynarsınız. Ama alandan yana sıkıntı çekebilirsiniz çünkü 240gb'lık alana 10 tane oyun yüklemeniz biraz zor. Oyunların isimlerini söylerseniz size yardımcı olabiliz.
ETS 2 Minecraft GTA SA ve Roblox yükliycem PUBG ile beraber.
Bu bilgisayarı almayın. Fiyatı çok yüksek. Oyunların da ismini söylerseniz yardımcı oluruz.
Peku sizce bu uygun olurmu?

O bilgisayar yerine bunu almayı dusunuyorum 5 oyun falan kaldırır mı?

ETS 2 Minecraft PUBG Mobile Bluestacks Roblox falan yükliycem

Son düzenleme:
ETS 2 Minecraft GTA SA ve Roblox yükliycem PUBG ile beraber.

Peku sizce bu uygun olurmu?

O bilgisayar yerine bunu almayı dusunuyorum 5 oyun falan kaldırır mı?

ETS 2 Minecraft PUBG Mobile Bluestacks Roblox falan yükliycem
Dostum, bu bilgisayarlardan uzak dur. Eğer bütçeni 6000 kadar zorlayacaksan üstteki attığım bilgisayarı alabilirsin. Ama bütçeyi kısmak istiyorsan APU sistem almanı öneririm. Attığın linkteki bilgisayarın işlemcisi 3. nesil. Bir cacık olmaz o attığın bilgisayarlardan. Bütçeni belirt yardımcı olalım.

Bütçem 3.100 TL
Dostum, bu bilgisayarlardan uzak dur. Eğer bütçeni 6000 kadar zorlayacaksan üstteki attığım bilgisayarı alabilirsin. Ama bütçeyi kısmak istiyorsan APU sistem almanı öneririm. Attığın linkteki bilgisayarın işlemcisi 3. nesil. Bir cacık olmaz o attığın bilgisayarlardan. Bütçeni belirt yardımcı olalım.
Bütçem 3.100 tl

Ben ş
O fiyata şunu alabilirsin
öyle bir pc almayı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı