Masaüstü bilgisayarda kasa temizliği

prom1l

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 9100f , rx 580 8 gb , 8gb ram , 256gb ssd
Merhaba arkadaşlar, 2020'nin ekim ayında aldığım masaüstü bilgisayarın kasa temizliği için fiyat önerisi almak istiyorum.
Kasanın içini aldıktan sonra daha yeni açtım bayağı bir kir var. Bilgisayarcıya gidip termal macun ve Full kasa temizliği yaptırmak istiyorum.
Hiç tecrübem yok kendim yapma vesaire işlerine girmekte istemiyorum. Çünkü düzgün bir macun ortalama 200TL boşa gidebilir, bileşenlere zarar verebilirim.
Elim ince şeylerde ayarsızdır. O yüzden PC bileşenleri Full sökülüp takılmalı temizlik ve termal macun yenileme işlemi güncel fiyatı hakkında bilgi verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam termal macun sürmek kadar kolay bir şey yok ben ayarsız olduğum için çok sürüyorum üstüne 1 yıl önce ofise aldığımız termal macunu son 4 ayda 3 işlemci değişikliği 4 fan değişikliği ile bitirdim 4gr bir şırıngaydı hatta. Haricinde bilgisayarcıya para vermek yerine 420 liraya kademe ayarlı hava üfleyici alabiliyorsunuz.

Kasayı balkona çıkartıp camı ve metal kapağı çıkartıp üfleyici ile hava vurmanız oldukça yeterli olacaktır toz kitlesi biriktirmiş işlemci fanını 3-4 saniyede yeni gibi yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı