Kasa temizliği yaptırtmak

kemm

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Bilgisayarımı geçen sene eylül ayında aldım ve bu zamana kadar hiç temizlemedim. Kasa gerçekten tozlandı ve performansı düştü ısınma problemleri başladı. Bu işlerden gram anlamam ve bozmaktan korkuyorum, temizlik ve macun değişimi için bilgisayarcıya bir sorun olur mu?

Bilgisayarımı geçen sene eylül ayında aldım ve bu zamana kadar hiç temizlemedim. Kasa gerçekten tozlandı ve performansı düştü ısınma problemleri başladı. Bu işlerden gram anlamam ve bozmaktan korkuyorum, temizlik ve macun değişimi için bilgisayarcıya bir sorun olur mu?

Hayır bırakırsanız temizliğini yapar macununu temizler elinize verir nasıl bir sorun olacak o kısmınıda anlamadım.
Bilgisayarcılar parça çalabilirler. Zaten çok zor bir şey değil videolarını izleyerek kendiniz yapabilirsiniz.

Hocam arkadaş fark etmeyecek mi? Parçaları tanımasa bile bir fotoğrafını çeksin sadece sonra karşılaştırır.

Yine de böyle basit bir işlem için para vermeye değmez.

Hocam bilgisayardan anlamadığını söylüyor bence çıkar tak yaparken parça kıracağına bu daha mantıklı ama yine de @kemm'ın kararı.
Her bilgisayarcılar aynı değildir kimisi çalar kimisi çalmaz insanları günahına girmeyin. Yıllardır bu işi yapıyoruz.

Onun için demedi hocam hepsini bir tutmak aptallık olur tabii ki de o genel olarak dikkatli olması için söyledi.
Her bilgisayarcılar aynı değildir kimisi çalar kimisi çalmaz insanları günahına girmeyin. Yıllardır bu işi yapıyoruz.

Onun için demedi hocam hepsini bir tutmak aptallık olur tabii ki de o genel olarak dikkatli olması için söyledi.

Yeni konular

Geri
Yukarı