Masaüstü bilgisayarda virus olup olmadıgı nasıl anlaşılır?

Cabbararar

Picopat
Daha fazla  
Merhaba bundan yaklaşık 1,5 yıl önce bir bilgisayar aldım. Temizliğine çok dikkat ederek kullandım. İçinde de Kaspersky Premium virüs programı var. Bilgisayarımın yavaşladığını hissettim. Yakalayamadığı virüs olabilir mi nasıl anlarım?

Merhaba bundan yaklaşık 1,5 yıl önce bir bilgisayar aldım. Temizliğine çok dikkat ederek kullandım. İçinde de Kaspersky Premium virüs programı var. Bilgisayarımın yavaşladığını hissettim. Yakalayamadığı virüs olabilir mi nasıl anlarım?
İşletim sisteminizin olduğu depolama alanı çok dolu mu hocam? Doluysa biraz boşaltmayı veya formatlamayı deneyebilirsiniz.

Hocam format atma zamanı gelmiş gibi. USB format atabilirsiniz.

Formatın bilgisayara bir zararı olmaz mı hocam? Yakın zamanda SSD alacağım aslında aldığımda mı yapsam.
Hocam o zaman ilk boşta ram kullanımınız ne durumda onu sorayım. Görev yöneticisinden bakabilirsiniz.

Formatın zararı olmaz. Fazla format atanlarda SSD sağlığı düşüyor. Şuan bir sıkıntı çıkmaz.

Hocam o zaman ilk boşta RAM kullanımınız ne durumda onu sorayım. Görev Yöneticisi'nden bakabilirsiniz.

Formatın zararı olmaz. Fazla format atanlarda SSD sağlığı düşüyor. Şu an bir sıkıntı çıkmaz.

Hocam bellek 16,00 GB bellek kullanımı 15,9 kullanılan(sıkıştırılmış) 8, 7GB (331 MB) kullanılabilir 7, 2 GB (ne görüyorsam yazdım)

Hocam bellek 16,00 GB bellek kullanımı 15,9 kullanılan(sıkıştırılmış) 8, 7GB (331 MB) kullanılabilir 7, 2 GB (ne görüyorsam yazdım)
Görev yöneticisinden arka planda çalışan tüm uygulamaları atar mısınız? Bide temp'i falan silmeyi deneyin.

Geri
Yukarı