Çözüldü Masaüstü bilgisayarda Wi-Fi ile bağlantı sağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Notfound81

Femtopat
Daha fazla  
Sıfırlandı masaüstü PC ve Wi-Fi gitti. Sadece kablolu bağlanılıyor.
1602439197413..jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle bir şey mümkün değil. Çoğu masaüstü bilgisayarda adaptör yoksa bilgisayar kablosuz ağa bağlanamaz. Ayrıca Windows 10 2004 sürümü ile birlikte WiFi desteği gelmiyor. WiFi desteği bütün Windows 10 sürümlerinde var. Öte yandan kablosuz ağ sinyallerini alabilmek için bir adaptör gerekiyor.

Masaüstü bilgisayarınıza bir kablosuz ağ adaptörü taktığınızda kablosuz ağlara bağlanabilirsiniz.
Durdu zaman, durdu dünya; girdi içeri kapıdan...

Ağa adaptörünün Donanım Kimliği'ni yazın:

Gerekli sürücüleri kurarsan düzelir.
Yeni formatladıysan Windows Update penceresine bak. Orada kurulmayı bekleyen bir sürü güncelleme olabilir onlar kurulduğunda sorun çözülür.
Eğer hala çözülmezse Wifi adaptörünün modeline uygun sürücüyü internetten indir ve kur.

Gerekli sürücüleri kurarsan düzelir.
Yeni formatladıysan Windows Update penceresine bak. Orada kurulmayı bekleyen bir sürü güncelleme olabilir onlar kurulduğunda sorun çözülür.
Eğer hala çözülmezse Wi-Fi adaptörünün modeline uygun sürücüyü internetten indir ve kur.

Güncellemeleri yükledim Wi-Fi adaptör modeli nereden öğrenebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü bilgisayarınızda Wi-Fi desteğini hangi adaptör ile sağlıyordunuz? Bir USB/PCIe adaptör takılı idi sanırım.

Aygıt Yöneticisi'ne bakacak olursak takılı bütün aygıtların sürücüsü kurulu.

PC yeni aldım. Aldığım kişi Wi-Fi'ye bağlanıyor dedi. Daha önce denedim oldu dedi Win 10 2004 güncellemesi ile oluyor dedi.

Böyle bir şey mümkün değil. Çoğu masaüstü bilgisayarda adaptör yoksa bilgisayar kablosuz ağa bağlanamaz. Ayrıca Windows 10 2004 sürümü ile birlikte WiFi desteği gelmiyor. WiFi desteği bütün Windows 10 sürümlerinde var. Öte yandan kablosuz ağ sinyallerini alabilmek için bir adaptör gerekiyor.

Masaüstü bilgisayarınıza bir kablosuz ağ adaptörü taktığınızda kablosuz ağlara bağlanabilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı