Masaüstü Bilgisayarda Wi-Fi Kopması

Partidario

Hectopat
Yer
Samsun
Arkadaşlar eski bilgisayarımda da böyle bir sıkıntı vardı. Değiştirdim yine aynı + USB Wi-Fi adaptörümü bile değiştirdim ama sonuç yine aynı sürekli kopup duruyor, bu neyden kaynaklıdır? Chrome`da sürekli ERR_NETWORK_CHANGED gibi hatalar alıyorum.

Bu arada telefon ve laptop'ta kopma sıkıntısı yok.

Not: Superonline Fiber kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuzda böyle sorunlar çok normal. Lakin donanım bilgilerinizi paylaşmadan da bir yardımda bulunamayız. Modeminizi, WiFi adaptörünüzü hatta bilgisayarınızın parçalarını yazarsanız çok iyi olur.

Arkadaşlar eski bilgisayarımda da böyle bir sıkıntı vardı. Değiştirdim yine aynı + USB Wi-Fi adaptörümü bile değiştirdim ama sonuç yine aynı sürekli kopup duruyor, bu neyden kaynaklıdır? Chrome`da sürekli ERR_NETWORK_CHANGED gibi hatalar alıyorum.

Bu arada telefon ve laptop'ta kopma sıkıntısı yok.

Not: Superonline Fiber kullanıyorum.

Hocam ben de masaüstünde wifi adaptör kullanıyorum ve kopma sorunu yaşamadım. Usb portun yerini değiştirin ve chorome geçmişinizi temizleyin.

Hocam ben adaptör bağlantı kalitesini düşürüyor diye modemden pc ye 20 metre kablo çektim kafam rahat. 50 - 60 metreye kadar telefon kablosu çekebilirsin kalite düşüklüğü yaşatmaz. Eğer çok daha fazla mesafe var diyorsan ethernet kablosu çekebilirsin.
Hocam denemediğim şey kalmadı format`a kadar :)

Aynı sorunu online oyunlarda bende yaşıyordum. Ethernet kablosu çektim kurtuldum. Wifi üzerinden bağlı olduğunuz için kopmalar yaşanması çok normal onun önüne çok fazla geçemezsiniz.

Aynı sorunu online oyunlarda bende yaşıyordum. Ethernet kablosu çektim kurtuldum. Wifi üzerinden bağlı olduğunuz için kopmalar yaşanması çok normal onun önüne çok fazla geçemezsiniz.

Laptop`da ve telefon`da olmuyor çünkü internette sıkıntı olsa telefon ve laptopda`da giderdi internet.Sanırım kablolu sisteme geri dönücem.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı