Masaüstü Bilgisayarım Açılmıyor

barutx

Hectopat
Yer
Istanbul ve Almanya
Daha fazla  
Meslek
Serbest
Selam,

Tam su an dükkanin kameralarinin bagli oldugu pc yi actim kapandi ve acilmiyordu bir iki kere daha böyle olmustu ama sonra kendi kendine acilmisti.

Güc kaynaginda problem olabilir diye onu degistirmeye kalktim degistirdim fakat hic bir hayat belirtisi yok.

Sizce neden kaynakli olabilir?

Pc acik önümde ve bekliyorum.

Eski bir bilgisayar sadece üstünde windows xp var onu biliyorum acilmadigi icin nasil bir sekilde özelliklerini bulabilirim onuda bilmiyorum önemli olan icinde lisansli kamera ile izleme programmi var o yüzden kurtamam gerekiyor sanirim.
Ses cikarmiyor, üsten görebildigim kadariyla ASUS PSKPL-VM

Sogutucu intel e18764-001

Not fecen gece sabaha kadar uyumadim youtube'daki videolarinizi izlemekten tebrik ederim cok iyi anlatiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bilgisayarı açamıyordum baktım ki anakart ölmüş. Bu işler ile ilgilenmiyorsanız bir servise veya bilgisayarcıya gösterin.

Birazdan calistigimiz bilgisayarci gelicek aylik anlasmamiz var bakimlar ve onarimlar icin, fakat güvenmiyorum artik icine su kacmis bir i pod vardi i pod classic 5 80 gb olmasi gerek bunun isi bitmis dedi, aldim actim birde pirince yatirdim mükemmel calisiyor.

Ve ögrenebildigim kadar ögrenmek istiyorum o yüzden sordum.

Su an Bilgisayarci geldi bakalim o cözebilecekmi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarcılar zaten anlamaz akıllarında belirli yapacakları şeyler olur yani mantık yürütmezler şu kablo yerinden çıkmış ise tak gibi yeni fikirler yoktur.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı