Bilgisayarım açılmıyor

Oğuzhan18

Hectopat
Power tuşuna basıyorum bilgisayar açılmıyor. Ama tuşa basınca mavi ışığı yanıyor sönüyor. Aradan zaman geçtikten sonra bir daha çalıştırmak için deniyorum bir anda açılıyor. Bilgisayar açıldığı zaman kapanma sorunu olmuyor ama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunun gelişmiş versiyonu bendede var 6 Aydır, ama bende cızırtı yok!
Başta Format attım düzelir diye ama nafile!
Not: Benim PC de Bios 1 arızalı Bios2 den çalışıyor PC!
PC açma tuşuna basıyorum "Çıt tık" yapıp kapanıyor açılmıyor!
PC ye elektiriği kesiyorum 1-0 tuşunu kapıyorum!
Elektirik tamamen gidince 1) Tüm HDD ları kablolarını çıkarıyorum! 2) Ramleri söküp takıyorum! 3) Bios pilini bile çıkarıp 6 dk bekledim sonra taktım! 4) PCnin ana şalterini 1-0 tuşunu açıyorum! Bios1 de çalıştırıyorum sonra kapatma tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor! 5) Bios 2 ye getirip çalıştırıyorum açılıyor ve HDD ları takıyorum mause ile reset atıyorum!
Anca açılıyor Yardım edin lütfen! :(
Son şüphelerim PC kapanırken birşeyler ters gidiyor olabilir ama çözemedim! :(
Bu PC nin videosu! Sorunun kaynağı nasıl bulurum bulurum? bildiğiniz Genel pc arıza tespit programı var mı!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı