Masaüstü bilgisayarıma dizüstü takas teklifi geldi

Aslında benim amacım bu bilgisayarı satıp gelen para ile konsol almak gibi bir düşüncem vardı ki zaten almak istiyorum çünkü sunduğu özellikler gayet iyi ayda 45 TL gibi bir ücret ödeyerek 100+ fazla oyuna ve yeni çıkan oyunlara erişim sağlıyorsunuz hem bir yandan kalan para ile eğitim masraflarını karşılamak istiyorum.

Takas yapmak isteyen arkadaş dizüstü bilgisayarını satınca benim bilgisayarımı alacağını söyledi ama pek inanmıyorum ki zaten dediklerinize göre o fiyattan satması mümkün değil gibi gözüküyor

Bilgisayarı kasasını 7.500 TL gibi bir fiyattan koydum 2. el satış platformlarına sizce fiyat makul mü şuan ki dolar kuruna göre ?

Ek olarak parça parça satmak daha mantıklı ama zarar edeceğimi düşünüyorum tek tek satınca 7.500 TL gibi parayı bu şekilde toplayamam gibi geliyor sanki bana
Elindeki bilgisayar daha iyi. Gerçekten dizüstüne ihtiyacın yoksa takas çok mantıksız.
Xbox ikinci el konsol satın alacağım bilgisayarda satılmayınca acaba konsol satan kişi masaüstü ile takas yapar mı diye düşündüm ve kendisine yazdım kabul etmedi daha sonra dizüstü bilgisayarı söyledim ama hala bir cevap gelmedi kabul ederse arkadaştan dizüstünü alıp o bilgisayar ile konsolu takas edeceğim ama 7500 TL etmez diyorsunuz dizüstü bilgisayara

Geri
Yukarı