"Masaüstü bitecek, laptop devri başlayacak" | Ne düşünüyorsunuz?

Ben şahsen konsolların masaüstü devrini bitireceğini düşünüyorum,konsollardaki çoğu oyuna mouse klavye desteği gelecek,crossplatfrom olayı var zaten şuan birkaç oyunda ve bu ilerleyecek,yeni nesil konsolların donanımları da bunu kanıtlar nitelikte zaten.

Masaüstü bitecek, laptop devri başlayacak, ( Buna inanmam ama laptop devri bitecek yerini tabletler alacak derseniz buna inanırım )

İşte bu fikri sonuna kadar desteklerim.

Üstad senle aynı fikirdeyim şaşırdım isim değiştirmişsiniz moderatör olmuşsunuz hayırlı olsun yeni fark ettim.

Video işleri ile uğraşan kişilerde diyecektim fakat render aklıma gelmediği için diyemedim
Şöyle düzeltebiliriz bu durumu, belli başlı kullanım amacı dışında bittiğini düşünüyorum.
Sadece video'da değil. Sunucu kurmak oyun yazmak iş istasyonu bunları hep masaüstü yapıyor. Bir de laptoplarda istediğiniz gibi yükseltme yapamıyorsunuz daha BIOS'dan istediğiniz ayarları yapamıyorsunuz. Test amaçlı Casper laptopuma OC yapacaktım OC ayarları kilitliydi diğer laptopumunkide öyle.

Söylediğim gibi görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

Masaüstü nasıl biter biliyorsunuz. Laptoplar 1 KGdan hafif olursa ve her laptopun ekranının 144 veya 248 Hz olmasıyla masaüstü devri yavaş yavaş biter. Ama ofislerde masaüstü görebiliriz.

Masaüstü oyun bilgisayarı olayı tamamen bitecek. Fakat mücadelenin kazananı laptoplar da olmayacak.

Stadia gibi projeler oturduğunda sadece ekran+klavye+mouse kalacak elimizde. Tek merkezden yönetilen milyonlarca ram'i olan süper bilgisayarları kullanacağız.

İşte bu fikri sonuna kadar desteklerim.
Öyle hocam,pcde yok tozunu al yok termal macun yenile yok windows sorunları yok ısınıyor yok mavi ekran tonlarca sorun var ayrıca konsolları bir alıyorsun 7-8 sene rahatlıkla götürüyor,konsollar her açıdan mantıklı.

Oyun olarak bu doğru işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…