Masaüstü dosyası C diski olarak görünüyor

strongTURK

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarı yeni aldığım zamanlarda acemiliğimden dolayı masaüstü dosyasını D diskine atmıştım. Şimdi de tekrar C diskine atmak istedim fakat atınca masaüstü klasörü C diski gibi göründü. Aşağıda fotoğrafları var. Bunun çözümü nedir? Format atmadan halledilebilir mi? Çünkü Windows'un gitmesini istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi geceler🙂

IMG_20220809_011505.jpg

IMG_20220809_011519.jpg

IMG_20220809_011611.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Özellikler bölümünden ismini de ve konumunu da değiştirmeniz gerekli. Genel sekmesinden C:\ yazan yeri silip Masaüstü yazın. Kısayol bölümünden hedef yazan yere de şunu yazın.
"C:\Users\Buraya kullanıcı adını\Desktop" uygula tamam yapın. Buraya kullanıcı adı yazdığım yere dikkat edin.

Yukarıda saydığım bölüm sık kullanılanlar içindi. Bu bilgisayar adı altındaki C:\ yazan yere yine özellikler deyip konuma gidin. Aşağı çerçeve içine bunu yazın.
C:\Users\buraya kullanıcı adını\Desktop

Son düzenleme:
Özellikler bölümünden ismini de ve konumunu da değiştirmeniz gerekli. Genel sekmesinden C:\ yazan yeri silip Masaüstü yazın. Kısayol bölümünden hedef yazan yere de şunu yazın.
"C:\Users\Buraya kullanıcı adını\Desktop" uygula tamam yapın. Buraya kullanıcı adı yazdığım yere dikkat edin.

Yukarıda saydığım bölüm sık kullanılanlar içindi. Bu bilgisayar adı altındaki C:\ yazan yere yine özellikler deyip konuma gidin. Aşağı çerçeve içine bunu yazın.
C:\Users\buraya kullanıcı adını\Desktop
Hocam ismini nereden genel IMG_20220809_025027.jpg değiştireceğim?

Hocam şunları yapın.
1. C:\Kullanıcılar'a gidin.
2. Kullanıcı adı olan klasörü açın.
3. Masaüstü olması gereken klasöre sağ tıklayın ve Özellikler öğesini seçin .
4. Konum sekmesi altında, Varsayılanı Geri Yükle düğmesini tıklayın.
5. Bittiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Ben galiba bilgisayarın içinden geçtim. Hocam sizi de uğraştırdım ama dosya yok😂😂😂. Delireceğim vallaha. Ama sol taraftaki panelde C:\ var. Yani masaüstü. Oradan da sağ tık yapıp özellikleri açabiliyorum. Oradan yapsam olur mu?

IMG_20220809_030618.jpg

@391065

Yeni konular

Geri
Yukarı