Çözüldü Masaüstü geliyor fakat yanıt vermiyor ve hiçbir şey çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

World_of_dark79

Centipat
Daha fazla  
Bu hata dün PC mavi ekran verdiğinde kardeşimin gelip daha %100 olmadan PC kapatmasiyla oluştu. Çözümünü bilen bana yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows tamir seceneklerinde c diski format gorunmuyor
Ah... Tamir seçeneklerinde format görünmez, tamir etmeye çalışıyorsun silmeye değil - format atılan HDD'deki tüm bilgiler silinir. Geri alınabilir ancak tecrübeli birisi bunu yapabilir.

Windows Repair/Tamir videosu aç telefonundan bir göz at.

USB / CD edin derken zaten ona format atmaya çalışacağını değil, onun içine windows kurulumunu koyman için söylemiş arkadaş.

Konuşmanın gidişatına bakaraktan bu iş bir çuval incire dönecek gibi duruyor.
D'ye dokunmadan C'ye format atıp kurabilirsin - tüm programların silinecek yalnız. O yüzden windows tamir seçeneklerinden sonra kontrol edip formatlaman daha güvenli olur bu konudaki ilk tecrübense.
Hatta sana fotoğraf da atayım

Karşıkmış gibi görünse de değil. Önce format atacağın bir USB veya CD edin. Format aşamasına geldiğinde disk bölümünde buraya fotoğraf yüklersen hangisini biçimlendirmen gerektiğini söyleriz.
USB veya CD ye değil ben yerel disk c ye format atmak istiyorum

Dosya Ekleri

• IMG_20220716_152823.jpg
    IMG_20220716_152823.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 20
Windows tamir seceneklerinde c diski format gorunmuyor
Ah... Tamir seçeneklerinde format görünmez, tamir etmeye çalışıyorsun silmeye değil - format atılan HDD'deki tüm bilgiler silinir. Geri alınabilir ancak tecrübeli birisi bunu yapabilir.

USB / CD edin derken zaten ona format atmaya çalışacağını değil, onun içine windows kurulumunu koyman için söylemiş arkadaş.

Çözüm

Normalde ben 2 3 defa buradan yerel disk c yi sifirlamistim o yüzden buraya girdim elimde bilgisayarı sifirlayacak bir USB de yok onarım yapmaya çalışsam onarım da yapılmıyor şu anda elim kolum bağlı bir durumdayım

Normalde ben 2 3 defa buradan yerel disk c yi sifirlamistim o yüzden buraya girdim elimde bilgisayarı sifirlayacak bir USB de yok onarım yapmaya çalışsam onarım da yapılmıyor şu anda elim kolum bağlı bir durumdayım
Sıfırlamış mıydın? Sıfırladığında tam olarak "ne" oldu anlatabilir misin?

İsletim sistemim fln olduğu gibi duruyordu sadece herşeyim sifirlanmisti şifrelerin hesaplarım fln tamamen gitmişti
O zaman sistem geri yüklemesi oluyor, şifrelerini v.b halledebilirsin, daha önce kullandığın yolu deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı