Masaüstü görünüşünden ve bilgisayar düzeninden sıkılmak

Nocstar Prime

Centipat
Arkadaşlar selamlar, sebebini bilmediğim şekilde aşırı derecede görünüş ve mükemmelliyetçi takıntım var.

Aşağıda gördüğünüz masaüstü benim ve bu masaüstü format attığım zamandan beri yüzlerce kez tema değiştirdim, bir çok duvar kağıdı kullandım fakat hala sanki tam istediğim değilmiş gibi geliyor.

Masaustu.jpg

Belki çoğunuzdan daha derli toplu bir klasör düzenim ve masaüstü düzenim var belgelerim belgeler'de, resimlerim resimler'de her şey tam düzende ama bazen bakıyorum çoğu kişinin masaüstü aşağıdaki gibi.

Win10_A-5c4e092c46e0fb0001dddf8c.png

Resmi internetten buldum fakat demek istediğimi anlamışsınızdır. Benim masaüstüm çok düzenli olmasına rağmen sanki dağınıkmış yada değiştirmem gerektiğini düşünüyorum sürekli. Günde 3 4 kere duvar kağıdı değiştiriyorum.

Neden sizce böyle bir düşünce olabilir? Bir kaç sene önce de format atma takıntısı vardı. En ufak sıkıntıda format atardım haftada bir sürekli.

Bende de var düzen sıkıntısı, sürekli değiştiririm. Kullandığınız arka plan güzel değil. Şu siteden indirip kullanmanızı tavsiye ederim, mükemmel arka planlar var.

Bu takıntı neden var bilmiyorum ama kişisel bir şey, düzenli olmak iyidir.

Çok fazla görsel içeren bir slayt koyabilirsiniz. Benim kullandığım 5-10 görsel vardır. 10 yıldır bunlarla takılıyorum. Masaüstüm normal şartlarda sizinki gibi ama bir ödev oluyor, 20 tane dosya geliyor oraya. Hatta bence sizinki bile dağınık. O programların çoğu görev çubuğuna konabilir düşüncesindeyim ben.

2 günde bir şu hale getiriyorum, 2 gün sonra yine dosya koyacak yer kalmıyor bilgisayarda. Odamın temizliğinden uzun sürüyor şu masaüstünü temizlemek, uyuz edici.

Eki Görüntüle 467785
''uTorrent''ten de herhalde ''mevlit ve hatim'' indiriyorsun. 🤭

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı