Masaüstü için SSD mi HDD mi?

SSD daha önce kullanmadıysanız, en düşük özellikteki SSD'yi bile alsanız, HDD'den sonra uçak gibi gelecek size. Yani depolama sorunum da yok diyorsunuz, üzerinde fazla düşünmeyin derim. SSD alın.

Şuan düşündüm de sistemi satsam o fiyatı etmez en iyisi ben para biriktirip yeni bir sistem toplayayım.

SSD daha önce kullanmadıysanız, en düşük özellikteki SSD'yi bile alsanız, HDD'den sonra uçak gibi gelecek size. Yani depolama sorunum da yok diyorsunuz, üzerinde fazla düşünmeyin derim. SSD alın.
Vazgeçtim hocam yeni bir sistem toplayacağım.

Sistem toplma konusundaki hayallerim malesef suya düştü bu yüzden gündelik kullanım için hdd önerirmisiniz acaba hdd+ssd bir arada olabilir bütçe 200-250 TL şimdiden teşekkürler.

İkiside gerekli aslında HDD olarak en az 1 TB rahat olur. SSD olarak şimdilik 120 GB alsanız olur nasılsa gittikçe ucuzlayacaklar. HDD bana daha güvenli geldi açıkçası SSD' den.

Evet ama ufak şeyleri depolayabilirim (müzik,resim vs.) bunun için 320gb yada 500gb hdd alsam ssd+hdd 200-250 TL bütçeye sığarmı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı