Masaüstü mü dizüstü mü?

Huistle

Centipat
Bilgisayar almayı düşünüyorum ama masaüstü mü dizüstü mü diye karar veremedim.
Kimisi diyor 2019 da değiliz dizüstü değişti artık iyi diyor bazısı masaüstü diyor sizin fikriniz neler?
Çok ağırlıklı oyun oynamam zamanım yok ama vakit bulursam (grafik olarak)kaliteli oyun oynarım bir de ömrü uzun olursa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimisi diyor 2019 da değiliz dizüstü değişti artık iyi diyor bazısı masaüstü diyor sizin fikriniz neler?
Çok ağırlıklı oyun oynamam zamanım yok ama vakit bulursam (grafik olarak)kaliteli oyun oynarım bir de ömrü uzun olursa iyi olur.

Hocam masaüstü daha avantajlı performans ve fiyat açısından.

F/P masaüstü rahatlık dizustu diyorum.

ne kadar değişti densede masaüstü her zaman daha güçlüdür bende dizüstü kullanıyorum aynı özelliklerdeki masaüstü pc ler valaronta benden daha yüksek fps alıyor ama ben dizüstü taraftarıyım her gittiğim yerde bilgisayara erişmek benim 1. önceliğim

Benim fikrime göre masaüstünü daha uzun süre kullanabilirsin tabi ki gerektiğinde upgrade'in önü açık olmasının da katkısı var. Fazla oyun oynamıyorsan dizüstü senin için daha mantıklı olacaktır. Ama zaten ayda yılda bir gireceğim onda da AAA oyun oynayacağını söylüyorsun 2-3 yıl sonra şimdi aldığın laptop o oyunlarda tatmin etmemeye başlacaktır karar senin.

Geri
Yukarı