Masaüstü mü yoksa dizüstü mü almalıyım?

Okul için alıyorsanız laptop almanızı öneririm. 15K’ya PC toplarsanız çok kolay satabilceğinizi sanmıyorum. Kişiler genellikle yüksek fiyatlara PC alacağı zaman 2. el tercih etmemektedir. Onun yerine ekran kartı bir alt seviye olsun ama sıfır olsun şeklin de düşünen çok kişi var. Ben de aynı görüşteyim.

Tabii. :)
İstersen sistem de toplarım.
Bilgisayarla pek alakam yok ama markanın önemi var mı ekran kartında
Okul için alıyorsanız laptop almanızı öneririm. 15K’ya PC toplarsanız çok kolay satabilceğinizi sanmıyorum. Kişiler genellikle yüksek fiyatlara PC alacağı zaman 2. el tercih etmemektedir. Onun yerine ekran kartı bir alt seviye olsun ama sıfır olsun şeklin de düşünen çok kişi var. Ben de aynı görüşteyim.
Benimde aklıma takilanda buydu zaten yuksek fiyata gider sifir alirim 2.el biraz kumar

Oyun için almak istiyorsanız masaüstü öneririm ama daha çok iş veya ödev için istiyorsanız yüksek SSD'li laptop öneririm.

15 milyarlık sistem toplayıp okul açılınca satıp dizüstü alacağınıza direkt 15 milyarlık Gaming Laptop almanızı öneririm. Monster Tulpar serisine bakabilirsiniz RTX 2070'li modellerini düşünebilirsiniz.

Mesele şu ki gönlümde dizüstü almak vardı. Nedeniyse şehir dışında okumam. Ama biliyorsunuz ki üniler kapalı. Bende şöyle düşündüm masaüstü toplayıp okullar açıldığında satmak. O parayla da laptop almak istiyorum. Hangisini yapmalıyım? Bir de örneğin 15klık sistem toplasam daha sonra onu satabilir miyim öyle bir şey de var. Lütfen yardımcı olun.

Laptopta o bütçeyle anca 2060'lı toplarsiniz ama masaüstü olarak 2080 Super toplarsiniz ,laptopu satmasi zaten zor okullarda açılmaz ,zaten masaüstü en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı