Masaüstü mü yoksa laptop mı?

HP Victus almayı düşünüyorum ama kasar ısınır diye korkuyorum HP Victus'a 30 bin vereceğime sizce PC mi toplasam ama laptop taşınabiliyor diye onu daha çok seviyorum sizce.
Eğer gittiğiniz heryere götürmek istiyorsanız laptop ayrıca yine iş gibi şeyler için laptop ama eğer gitmem ve oyun diyorsanız masaüstü, laptop dan oyun oynamak istiyorsanız çok ısınıyor çünkü

Eğer gittiğiniz her yere götürmek istiyorsanız laptop ayrıca yine iş gibi şeyler için laptop ama eğer gitmem ve oyun diyorsanız masaüstü, laptoptan oyun oynamak istiyorsanız çok ısınıyor çünkü.

Her laptop ısınmaz. Düzgün modeller alırsan 70 derecede de oyun oynarsın. Isınmadan kapanmadığı sürece ki bunu en dandik laptoplar bile yaşatmıyor genelde, hiçbir şey olmadan oynamaya devam edersin.

Elektrik kesintisinden çeken biriyseniz ve bilgisayarı oradan oraya taşıyan biriyseniz, bence laptop daha iyi. Ama eğer çok güç isteyen bir şey yapacaksanız, fiyat performansı da önemsiyorsanız, masaüstü daha iyi.

Neden işkence gibi olsun?
Düşük bütçeli birşey alırsan özellikle çok ısınıyor, uçak motoru gibi fan, minicik ekran, minicik klavye. Harici klavye mouse taşıyacaksan yanında o zamanda bir anlamı kalmıyor. Mecburiyet dışında çok mantıklı bir seçim gibi gelmiyor. Sadece benim görüşüm.

Geri
Yukarı