Çözüldü Masaüstü öğeleri yeri değişmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Misafirler gelmiş, ben yokken bilgisayarı kurcalamışlar, masaüstünde önceden öyle oluyor muydu bilmiyorum ama CTRL ve mouse wheel ile ileri geri yapınca büyüyor ve küçülüyor, bir uygulamayı kenara koymak istediğimde koyulmuyor kendi yerine dönüyor ve alttaki bar aşırı kücük. Nereden düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CTRL ve scroll ile masaüstü öge boyutu ayarlanır. Bu her zaman olur. Ayarları şu şekilde yapın;

1654625369504.png
CTRL ve scroll ile masaüstü öge boyutu ayarlanır. Bu her zaman olur. Ayarları şu şekilde yapın;

1654625369504.png

Çözüm
Açık ise simgeleri otomatik düzenle seçeneğini kapatın.
1654625552033.png

Misafirler gelmiş, ben yokken bilgisayarı kurcalamışlar, masaüstünde önceden öyle oluyor muydu bilmiyorum ama CTRL ve mouse wheel ile ileri geri yapınca büyüyor ve küçülüyor, bir uygulamayı kenara koymak istediğimde koyulmuyor kendi yerine dönüyor ve alttaki bar aşırı kücük. Nereden düzeltebilirim?

Masaüstü ögeleri yeri değişmiyor demişsiniz, mesela ekranda uygulama var ama sağ - sol veya alt - üst tarafa gitmiyor anladığım kadarıyla.

Sağ tık simge görünümleri otomatik sırala ve kılavuz çizgisine hizala kapalı mı?

Geri
Yukarı