Masaüstü PC parçaları satmak

srfahan

Centipat
Benim PC bozuldu şu anda nedenini bilmiyorum. Yeni sisteme geçeceğim bende dedim. Bu parçaları satıp yeni sisteme katkı sağlayayım diye neyse, bu sistemi nerelere satabilirim bilginiz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedenini bilmiyorsan hangi parçanın çalışıp hangi parçanın çalışmadığını bilmiyorsun demek. Nasıl satmayı düşünüyorsun ki?

Nedenini bilmiyorsan hangi parçanın çalışıp hangi parçanın çalışmadığını bilmiyorsun demek. Nasıl satmayı düşünüyorsun ki?
Arkadaşın sorunu donanımsal değil yazılımsal, Driver Booster kullanımı sonucu sürücüleri bozdu. DDU ile kaldırmayı yapamadı ve uğraşmak istemediği için satıyor. Konusu mevcut.

Benim PC bozuldu şu anda nedenini bilmiyorum. Yeni sisteme geçeceğim bende dedim. Bu parçaları satıp yeni sisteme katkı sağlayayım diye neyse, bu sistemi nerelere satabilirim bilginiz var mı?
Bence satma kardeşim. Garibanın tekine bozuk parça vereceksin ama haberi yok henüz :D

1576676153459.png

Ne parçaların var ?
zotac gtx 1050 ti var ama sürücü yüklü değil.
yükleyemediğim için satıyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı