Masaüstü RAM boyutları standart mı?

• Konuyu başlatan patu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 4B

patu

Hectopat
Masaüstü bilgisayarımda 2 GB DDR2 RAM var ve ben yanına bir tane daha DDR2 2GB RAM almak istiyorum. İnternetten Kingston DDR2 RAM buldum fakat Kingston RAM kendi masaüstü bilgisayarımın RAM'inden daha ince ve uzun gözüküyor. Masaüstünde fark eder mi yoksa resimde mi öyle gözüküyor?

Çözüm
DDR3 veya DDR4 olsaydı hiç bir uyumu olmazdı, ama tüm masaüstü DDR2 'lerin orijinal uzunluğu ve port içindeki yerleşim (özel) yapıları aynidir. Resimlerle ilgili bir yanılma da olabilir, belirttiğiniz üzere. Kolay gelsin.
DDR3 veya DDR4 olsaydı hiç bir uyumu olmazdı, ama tüm masaüstü DDR2 'lerin orijinal uzunluğu ve port içindeki yerleşim (özel) yapıları aynidir. Resimlerle ilgili bir yanılma da olabilir, belirttiğiniz üzere. Kolay gelsin.

Çözüm
baglanti noktasi standart. geri kalani degiskenlik gosterebilir. Daha uzun olabilir ( uste dogru ) ya da ust kismi daha kalin olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı