Masaüstü sistem önerisi

ARCON1X

Hectopat

Arkadaşlar merhaba. İki bilgisayardan birini alacağım. İlk defa güzel bir bilgisayarım olacak. Bu yüzden biraz sabırsızım. Sorum şu. Üstteki 6600'lü sistemi hemen alabilirim. 3060'lı sistem için ise beklemem gerekli birkaç hafta daha. 3060'lı sistem beklemeye değer mi? Diğer PC ile arasında uçurum fark olur mu performans anlamında?

3060'i ve 6600'u parcalarlar.

Arkadaşlar merhaba. İki bilgisayardan birini alacağım. İlk defa güzel bir bilgisayarım olacak. Bu yüzden biraz sabırsızım. Sorum şu. Üstteki 6600'lü sistemi hemen alabilirim. 3060'lı sistem için ise beklemem gerekli birkaç hafta daha. 3060'lı sistem beklemeye değer mi? Diğer PC ile arasında uçurum fark olur mu performans anlamında?

Su an almak istersen Blade'i alabilrsin. Zaten ayni performans, RTX 3060 8 GB.

3060'i ve 6600'u parcalarlar.

Su an almak istersen Blade'i alabilrsin. Zaten ayni performans, RTX 3060 8 GB.

6650 ekran kartı olan sistem ve diğeri maalesef bütçemi aşıyor bir de internetten almak güvenilir mi ben biraz çekiniyorum sonuçta az para değil veya kırık vs gelirde fark edemezsem.

6650 ekran kartı olan sistem ve diğeri maalesef bütçemi aşıyor bir de internetten almak güvenilir mi ben biraz çekiniyorum sonuçta az para değil veya kırık vs gelir de fark edemezsem.

Kirik gelirse firmayla konusur, cozulur, kargoyu teslim almadan once videoya cekebilirsiniz.

Butceniz Blade icin uygunsa, en mantikli secenek.

RX 6600'lü sistem F/P olarak çok iyi. Onu tercih edebilirsin.

Teşekkür ederim driver sıkıntıları var diyorlardı RX için bu yüzden tereddütte kalmıştım.

Kirik gelirse firmayla konusur, cozulur, kargoyu teslim almadan once videoya cekebilirsiniz.

Butceniz Blade icin uygunsa, en mantikli secenek.

Kargo kapıda açılabiliyor mu yoksa sadece kutunun dışında ezik vs olup olmadığına mı bakıyoruz.

Teşekkür ederim driver sıkıntıları var diyorlardı RX için bu yüzden tereddütte kalmıştım.

Kargo kapıda açılabiliyor mu yoksa sadece kutunun dışında ezik vs olup olmadığına mı bakıyoruz.

Kargocu yanindayken acabilirsiniz.

Ben de RX 6600 kullanıyorum. Su anlik bir sorun yok.

Geri
Yukarı