Masaüstüden laptopa geçilir mi?

Bu parayı nasıl vereceksiniz bu 1. 2. verseniz de Monster logolu MSI'dan daha iyi değil.

Neredeyse aynı fiyat olarak.
Adamın attığı link bildigin MSI.

Aşırı iyidir. Ama dediğim gibi o monstera bakın derim.

Ya aklıma yeni bir fikir geldi ama ne kadar mantıklı bilemiyorum size de sorayım sizce 1650 veya 1660'lı bir laptop alıp geri kalan parayı da yatırım için saklasam hem Series X'i satmam hem ek para kalır hem de işim çözülür.

Bu parayı nasıl vereceksiniz bu 1. 2. verseniz de Monster logolu MSI'dan daha iyi değil.
Neden diye sorarsanız:
- Sizin attığınız 15.6 inç Monster 17.3
- İşlemci 11375h vs 11800h.
- Monster daha ucuz.
hocam Monster olanın fiyatını şimdi gördüm şoktayım. Kusura bakmayın yanlış bilgi olmasın
Hocam başta yanlış yazdım düzelttim kusura bakmayın tekrardan. Yanlış bilgi vermeyi hiç istemem.

Neredeyse aynı fiyat olarak.

Ya aklıma yeni bir fikir geldi ama ne kadar mantıklı bilemiyorum size de sorayım sizce 1650 veya 1660'lı bir laptop alıp geri kalan parayı da yatırım için saklasam hem Series X'i satmam hem ek para kalır hem de işim çözülür.
Hocam performans testlerini izleyip öyle karar verin derim ama bence mantıksız baya alt kategoriye düşersiniz.

Series X'den oynuyorum hikaye oyunlarını.

Ama onu alırsam Series X'i satmam gerek.
Ama bir laptop ile herşeyi yaparsınız. Arkadaşın dediği gibi alt segmente duşersiniz. Hem RTX 3060 almanin bir havasi da var bu devirde. Birde alirsan monster al. Ekrani daha iyi,islemci falan.
Hem 500-600 cepte kalır.

Ama bir laptop ile her şeyi yaparsınız. Arkadaşın dediği gibi alt segmente duşersiniz. Hem RTX 3060 almanin bir havasi da var bu devirde. Bir de alirsan Monster al. Ekrani daha iyi, islemci falan.
Hem 500-600 cepte kalır.

Ya fazla Monster seven biri değilim arkadaşlarımın geri dönüşleri vs. fazla sevemiyorum MSI ASUS daha iyi geliyor.

Geri
Yukarı