Masaüstünde fare yüklenme işaretinde takılı kaldı

Akira.exe

Picopat
Masaüstüne bir kere sağ tık yapınca sonsuza kadar yüklenme simgesi beliriyor ve hiçbir şeye tıklanmıyor. Aşağıya sorunu çektiğim bir video bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Masaüstüne bir kere sağ tık yapınca sonsuza kadar yüklenme simgesi beliriyor ve hiçbir şeye tıklanmıyor. Aşağıya sorunu çektiğim bir video bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarı reboot ettinizmi?

Evet geçmiyor. Dün bilgisayarı kapatmadan 5 10 saniye önce masaüstüne sağ tıkladım ve bu sorun ortaya çıktı bende umursamadan bilgisayarı kapattım.

Fare yükleme simgesi takılı kalırsa, Görev Yöneticisi yardımcı programını açmak için CTRL + Shift + ESC tuşlarına basın. İşlemler sekmesinde, biriktirici veya biriktirici adındaki işlemi arayın ve görevi sonlandır seçeneğini seçin.

F5 basabiliyorum fakat nafile hiçbir işe yaramıyor. Sağ tık yapınca masaüstünde başka işlem yapamıyorum.

Görev yöneticisine adıın bilmediğiniz bir öge varsa kapatın, Windows uygulamalarını kapatmamaya dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı