Çözüldü Masaüstünde sol tık ile rastgele seçilen yerler siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kemânkeş-

Megapat
Makaleler
5
Yer
𐰇𐱅𐰇𐰚𐰀𐰤𐱅𐰇𐰼𐰚𐰃𐰾𐱃𐰀𐰣
Sorunu ben anlatamam ama aşağıya bıraktığım video anlatabilir. Demin de Stranded Deep çöktü. Kaspersky Internet Security Premium ile taradım virüs yok. Nasıl çözerim?
Sistem;
Ryzen 5 3600
B450M-A PRO Max
RTX 2060 Ventus
16 GB RAM
600W Thermaltake PSU
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buldugum bir kac makalede arka plan resmini degistirin o sorun yaratiyor demisler ama bana mantikli gelmedi. Yinede arka plani kaldirip sadece tek renk secip denermisin?
Ekran karti suruculerinide komple temizleyip yeniden yuklemek ise yarayabilir.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp önce DISM.exe /Online /Cleanup-image /Restorehealth, işlem bitince de şunu yazar mısınız? sfc /scannow
Wallpaper Engine çalıştırdım düzeldi. Sizce neden oldu? Bu arada yazdığınız kodlar ne işe yarıyor?
Buldugum bir kac makalede arka plan resmini degistirin o sorun yaratiyor demisler ama bana mantikli gelmedi. Yinede arka plani kaldirip sadece tek renk secip denermisin?
Ekran karti suruculerinide komple temizleyip yeniden yuklemek ise yarayabilir.
Hocam sanırım arka plan fotoğrafıyla ilgili. Wallpaper Engine çalıştırdım düzeldi çünkü.

Wallpaper Engine çalıştırdım düzeldi. Sizce neden oldu? Bu arada yazdığınız kodlar ne işe yarıyor?

Hocam sanırım arka plan fotoğrafıyla ilgili. Wallpaper Engine çalıştırdım düzeldi çünkü.
Çoklu monitör kullanıyorsanız neden olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı