Masaüstünde yabancı bir imi dosyası belirdi

CosmicPaweTR

Decapat
Selam. Babam birkaç iş ile uğraşmıştı 2-3 ay önce bilgisayarda. O zamandan bu zaman masaüstümde böyle bir dosya var. Çince yazılmış çeviriye yazdığımda bana bu yazının "kutup ayısı" olduğunu söylüyor. Çok saçma değil mi :D? Babama sorduğumda ise hiçbir şey indirmediğini söyledi. Sizce bu nedir? VirusTotal'de arama yaptım ve hiçbir sorun yok diyor. Dosyayı açmadım sizce açamalı mıyım?

1712008771969.png

Dosya Ekleri

• 1712008765466.png
    1712008765466.png
    73,6 KB · Görüntüleme: 36
Hocam bu arada bilgisayarda GameLoop var mı? Onun da bu tarz Çince isimli dosyaları oluyordu.
Evet var hocam. Ayrıca bilgisayarda oyun oynarken görev yöneticisinde çince birşey var onun kaynak dosyasına gittiğimde GameLoop çıkıyor onu kapatıyorum performans artsın diye.

Hocam şu an yapsanız daha iyi değil mi belki de bilgilerinizi çalabilen bir virüstür.
Hocam virüs olup olmadığı ne malum? Şuan vaktimde yok malesef yarın okul var malum :D

Evet var hocam. Ayrıca bilgisayarda oyun oynarken görev yöneticisinde Çince bir şey var onun kaynak dosyasına gittiğimde GameLoop çıkıyor onu kapatıyorum performans artsın diye.

Hocam virüs olup olmadığı ne malum? Şu an vaktimde yok maalesef yarın okul var malum :D

Bence GameLoop'un bir dosyasıdır ancak taramakta fayda var. Kaspersky yüklüyse KSN'de tanınırlığı denetler misiniz?

Evet var hocam. Ayrıca bilgisayarda oyun oynarken görev yöneticisinde çince birşey var onun kaynak dosyasına gittiğimde GameLoop çıkıyor onu kapatıyorum performans artsın diye.

Hocam virüs olup olmadığı ne malum? Şuan vaktimde yok malesef yarın okul var malum :D
:D Hocam siz bilirsiniz fakat ben olsam şuan yapardım bilgisayarı açık bırakıpta uyuyabilirsiniz tabi size kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı