Çözüldü Masaüstündeki klasör silinmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Keremmss

Decapat
Yer
Ankara
RAM
3200MHz 8+8
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
RTX 3050Ti
İşlemci
I5 12500H
Merhaba herkese, zamanında masaüstüne oyunlar adında bir klasör açmıştım. Şu an klasöre hiçbir şekilde dokunamıyorum, yani o klasör var ve gözüküyor ama yokmuş gibi nedense. Yeni bir uygulama kurulduğunda orada boşluk var gibi göründüğü için de oraya atıyor yeni kısayolu. Anlaşılmamış olabilir, fotoğrafları yüklüyorum. Silinemeyen klasör oyunlar klasörü, hiçbir şekilde dokunamıyorum. Diğer fotoğraf ise kısayolların üst üste gelmiş hali, yazılar birbiri üstüne geçiyor. Bu silinemeyen klasörü kaldırma şansım var mı? Aynı şekilde bir tane de PowerPoint dosyasının kısayolu var, o da silinmiyor. Lazım olur mu bilmiyorum ancak sistem bilgilerini de ekledim.

Ekran görüntüsü 2024-02-11 203829.png
Ekran görüntüsü 2024-02-11 204235.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Masaüstünü ekran görüntüsü alıp onu arkaplan yapmadınız değil mi? 😀
Nasıl kontrol edebilirim?

Tabii ki hayır hocam.
Şakası bir yana, arkadaşınız veya kardeşiniz falan belki şaka yapmak istemiştir. Diğer kısayollarda oluyor mu? Arkaplan değişmeyi dener misiniz? Belki gerçekten bundan dolayıdır.

Hocam… Benim kafa uçmuş. Kaç aydır böyle kullanıyorsam artık. Dediğiniz gibi çıktı kontrol edeyim dedim. Sorunum çözüldü teşekkürler hiç aklıma gelmemişti.
Harbiden güldüm şimdi. 😃

Şakası bir yana, arkadaşınız veya kardeşiniz falan belki şaka yapmak istemiştir. Diğer kısayollarda oluyor mu? Arkaplan değişmeyi dener misiniz? Belki gerçekten bundan dolayıdır.

Harbiden güldüm şimdi. 😃
Gülünç bir durum :D muhtemelen şakaya falan maruz kaldım en son ne zaman arkaplan değiştirdim onu bile hatırlamıyorum. Windows bugu falandır diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı