Çözüldü Masaüstüne dosya çıkarınca internet gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AlienPickless

Hectopat
Nerde olursa olsun ayni dosyalari indirdim telefona indirip bilgisayara attim. Yani her turlusunu denedim masaustune ne zaman dosya vb. birsey atsam aninda internet gidiyor. Temel olarak internet var ama aşırı aşırı yavaş hic girmiyor hatta. Farkli bilgisayarlar,dosyalar,internetler denedim en sonunda farkli internetten girince sorun ortadan kalkti. Buda demek oluyor ki sorun evin internetinde. Neden oldugu hakkinda hiçbir fikrim yok yardimci olursaniz sevinirim 1 haftadir cozemedim.

Muhtemelen dosyaları denetleyen bir program spesifik yerlere dosya taşınması yapınca internet bağlantısını kontrol altına alıyor. Ama farklı bi ağda yapılınca ayni sonucu almamak ilginç.

Bir ihtimal virüs programı ile alakalı olabilir belki. Evin ağını güvenilmeyen ağ olarak tercih ettiysen, dosyaları koruma altına alıyor olabilir. İlginç bir sorun gerçekten.
Virus programi yok guvenlik duvari ag korumasi hepsi kapali. Bende kafayi yiyecegim artik.

Muhtemelen dosyaları denetleyen bir program spesifik yerlere dosya taşınması yapınca internet bağlantısını kontrol altına alıyor. Ama farklı bi ağda yapılınca ayni sonucu almamak ilginç.
Evet farkli internette sorun olmuyor ki zaten virus programi yok ve windowsun sundugu tum guvenlik onlemleri kapali.

Bu nasil bir sorun kafayi yiyecegim.

Son düzenleme:
Virus programi yok guvenlik duvari ag korumasi hepsi kapali. Bende kafayi yiyecegim artik.

Evet farkli internette sorun olmuyor ki zaten virus programi yok ve windowsun sundugu tum guvenlik onlemleri kapali.

Bu nasil bir sorun kafayi yiyecegim.
İnternetin adını değiştirip bağlanmayı denersen sorun çözülebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı