Masaüstüne öğe ekleme sorunu

KenanKomutan1453

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
Selam arkadaşlar, ben Windows 10 kullanıyorum ve önceden masaüstüne klasörden başka dosya oluşturabilirken artık yapamıyorum.
Sistem özelliklerim:
Ekran Alıntısı.PNG

Sorun nedir sizce? Rica etsem yardımcı olur musunuz? İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstüne sağ tıklayıp, yeni dosya oluşturamıyor musunuz? Sorununuzu doğru mu anladım? Eğer oluşturamıyorsanız şu adımları uygulayınız:

Ctrl + Shift + Esc tuşları ile görev yöneticisine tekrar girip, Windows gezginine sağ tıklayın ve İşlemi Sonlandır seçeneğine basın. Ardından Dosya sekmesine gelip Yeni Görev Çalıştır seçeneğine basınız.
Ekran Görüntüsü (37).png

Merhaba, çözüm bahsedeceğim şey mi bilmiyorum ama ondan önce size bir soru sormam gerek: "Masaüstüne sağ tıkladığınızda seçenek paneli gelmiyor ve o mavi yükleniyor imgesi mi dönüyor?"

Merhaba, çözüm bahsedeceğim şey mi bilmiyorum ama ondan önce size bir soru sormam gerek: "Masaüstüne sağ tıkladığınızda seçenek paneli gelmiyor ve o mavi yükleniyor imgesi mi dönüyor?"

Sadece fareden sağ tık yapıyorum ve "yeni" yapıyorum ama sadece klasör oluşturabiliyorum. Metin dosyası ve benzeri şeyler oluşturamıyorum ve bir dosya silerken veya kopyala-yapıştır ya da taşı yaparken sürekli yönetici izni istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı