Masaüstüne ve C diskine veri yazılmıyor

Efendi Emir

Kilopat
Daha fazla  
388480

Şu son birkaç aydır bu sıkıntı ile karşılaşıyorum. Dün yeni bir kullancı açtım. Yukarıdaki Administator, onda herhangi bir sıkıntı çıkmadı. Dosyaları masaüstüne ve C diskine kaydedebiliyorum ama aynı şeyi asıl hesabım olan Hotmail uzantılı admin için diyemeyeceğim. Ayrıca postgres adlı useri daha önce görmedim ama bilgisayarda daha önce uzantı olarak görmüştüm araştırmıştım. Veri tabanı diyordu ama bundan habersizim bana herhangi bir zararı olur mu? Ayrıca dosyaları masaüstüne veya C diskine nasıl kaydedeceğim aldığım hata tam olarak şu;

388491

Birde Administrator kullanıcısının varlığı beni rahatsız ediyor ama bu dizin bomboş ama diğer kullanıcıya geçtiğimde kendi asıl hesabımı silebiliyorum. Bu hesabı nasıl silebilirim bana yardımcı olabilir misiniz?
388494

Son düzenleme:
Çözüm
Tamamdır. Konsol ayrıcalığıyla oturumu sildim. C diskine bir şey kayıt edemiyor olmam windows defender ile alakalı bir şeymiş. Şuan kafamda tek soru var o da postgreSQL zararlı bir veri tabanımı nasıl silebilirim?
PostgreSQL, veritabanları için ilişkisel modeli kullanan ve SQL standart sorgu dilini destekleyen bir veritabanı yönetim sistemidir. PostgreSQL aynı zamanda iyi performans veren, güvenli ve geniş özellikleri olan bir Veri Tabanı Yönetim Sistemi'dir. Hemen hemen tüm UNIX ya da Unix türevi işletim sistemlerinde çalışır. "Vikipedi"

mysqle oranla performanstan cok stabiliteyi onde tutan database server. "Ekşi Sözlük"

Web sitesi = PostgreSQL: The world's most advanced open source database
Bu bilgilere erişebildim internetten.
389056

389057
Merhaba,
Denetim masası> Kullanıcı hesapları> Kullannıcı hesaplarını kaldır, bu kısımdan kontrol ettiniz mi ?
Tamamdır. Konsol ayrıcalığıyla oturumu sildim. C diskine bir şey kayıt edemiyor olmam windows defender ile alakalı bir şeymiş. Şuan kafamda tek soru var o da postgreSQL zararlı bir veri tabanımı nasıl silebilirim?

PostgreSQL, veritabanları için ilişkisel modeli kullanan ve SQL standart sorgu dilini destekleyen bir veritabanı yönetim sistemidir. PostgreSQL aynı zamanda iyi performans veren, güvenli ve geniş özellikleri olan bir Veri Tabanı Yönetim Sistemi'dir. Hemen hemen tüm UNIX ya da Unix türevi işletim sistemlerinde çalışır. "Vikipedi"

mysqle oranla performanstan cok stabiliteyi onde tutan database server. "Ekşi Sözlük"

Web sitesi = PostgreSQL: The world's most advanced open source database
Bu bilgilere erişebildim internetten.
389056

389057

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı