Masaüstünü nasıl özelleştirilir?

Notlar bölümü: Notes by easy-art on DeviantArt
Sağ tarafta görünen bal petekleri: Honeycomb by APIIUM on DeviantArt bal peteklerini ben kendim Photoshop'tan düzenledim. Hazırda vardı fakat ben beğenmedim. Oradaki logoları değiştirmek de isterseniz DC nickimi bırakayım yardımcı olurum.
Sol taraftaki uygulamalar: unFold - A Launcher by DevilRev on DeviantArt
Resimde gözükmüyor fakat ortadaki dairenin etrafında şarkı çalınca çubuklar çıkıyor onu da atayım: VisBubble: Round Visualizer for Rainmeter by undefinist on DeviantArt
Saydam görev çubuğu: TranslucentTaskbar 1.2 by arkenthera on DeviantArt
Üst taraftaki gün, saat, hava durumu ve çöp kutusu: Mond by ApexXx-SenSei on DeviantArt
Alt tarafta görünen RAM ve depolama: mii system skin 2 by abu46 on DeviantArt
DC için: ᲼᲼᲼᲼#3948 evet cidden nick bu kopyalayın çalışacaktır.
Notlar bölümü: Notes by easy-art on DeviantArt
Sağ tarafta görünen bal petekleri: Honeycomb by APIIUM on DeviantArt bal peteklerini ben kendim Photoshop'tan düzenledim. Hazırda vardı fakat ben beğenmedim. Oradaki logoları değiştirmek de isterseniz DC nickimi bırakayım yardımcı olurum.
Sol taraftaki uygulamalar: unFold - A Launcher by DevilRev on DeviantArt
Resimde gözükmüyor fakat ortadaki dairenin etrafında şarkı çalınca çubuklar çıkıyor onu da atayım: VisBubble: Round Visualizer for Rainmeter by undefinist on DeviantArt
Saydam görev çubuğu: TranslucentTaskbar 1.2 by arkenthera on DeviantArt
Üst taraftaki gün, saat, hava durumu ve çöp kutusu: Mond by ApexXx-SenSei on DeviantArt
Alt tarafta görünen RAM ve depolama: mii system skin 2 by abu46 on DeviantArt
DC için: ᲼᲼᲼᲼#3948 (ve evet cidden DC nickim bu kopyalayın olacaktır.)

Büyük sevaba girdiniz vallahi çok teşekkür ederiz.

Ben aylardır kullanıyorum, birçok kişi de kullanıyor. Hatta forumda konusu dahi açıldı.
1621241470973.png

Yeni konular

Geri
Yukarı