Masaya vurmak PC'ye zarar verir mi?

bapuhan

Centipat
Daha fazla  
Az önce koltuğum kırıldı ve geri düşerken düşmemek için masaya sertçe vurdum bir şey olmuş mudur? Sistem şu şekilde HDD yok.
Klavyenin az altındaki boşluğa.

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-06_174834184.png
    resim_2024-02-06_174834184.png
    300,4 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce koltuğum kırıldı ve geri düşerken düşmemek için masaya sertçe vurdum bir şey olmuş mudur? Sistem şu şekilde HDD yok.

Eğer masayı parçalayacak derecede vurmadıysan pek bir şey olmaz, durmadan vurursan belki fanlar falan zarar görebilir.

Ben hilecilere sinirlenip vurduğumda mavi ekran yiyordum. Büyük ihtimal içindeki bişey sökülüp takılıyodu. Eğer sende böyle birşey olmadıysa sorun yoktur. Rahat etmek için parçaları iyicene bir yerine oturtabilirsin.

Bu arada benim okuldaki PC'ler masaya vurunca kapanıyordu donuyordu filan bir kere kendi PC de de oldu masaya vurdum kasa sallanınca kapandı aynı düğmeye basmış gibi kapatıyor kendisini. Zarar verir mi bilmem.

Ben hilecilere sinirlenip vurduğumda mavi ekran yiyordum. Büyük ihtimal içindeki bir şey sökülüp takılıyordu. Eğer sende böyle bir şey olmadıysa sorun yoktur. Rahat etmek için parçaları iyicene bir yerine oturtabilirsin.

Bir sıkıntı çıkmadı.

Bu arada benim okuldaki PC'ler masaya vurunca kapanıyordu donuyordu filan bir kere kendi PC de de oldu masaya vurdum kasa sallanınca kapandı aynı düğmeye basmış gibi kapatıyor kendisini. Zarar verir mi bilmem.

Bende kapanmadı kasa hareket te etmedi.

Geri
Yukarı