Masaya vurunca GTX 1650S sistemde görüntü gidiyor

chaoo

Hectopat
Makaleler
7
RAM
XPG D60G 16 GB
SSD veya HDD modeli
Panther 120 GB
Ekran kartı
GTX 1650 SUPER
Anakart
A320M S2H
İşlemci
R5 2600
Arkadaşlar, bazen Valorant ranked atarken rage geçirip masaya vuruyorum, vurunca görüntü gidiyor ve bilgisayarın fan sesi bayağı yükseliyor. PC yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Sebebini anlayamadım. Kasa masanın üstünde değil bu arada yerde.

Vurmamaktan başka çözüm yolunuz yok gibi değil mi? Vurmayın hocam, siz vurdukça sistemdeki parçalar gereğinden fazla bir şekilde sallanır, sarsılır ve yerinden oynar. Uzun vadede sistemi elinize alırsınız bu şekilde.

Arkadaşlar, bazen Valorant ranked atarken rage geçirip masaya vuruyorum, vurunca görüntü gidiyor ve bilgisayarın fan sesi bayağı yükseliyor. PC yeniden başlatana kadar düzelmiyor. Sebebini anlayamadım. Kasa masanın üstünde değil bu arada yerde.

Yer titriyor demek ki. Ekran kartını çıkar tak yapmanız muhtemelen sorunu çözecektir.

Ekran kartın sarkıyor olabilir bir bak.

Büyük ihtimalle statik elektriklenme veya benzeri bir sebepten koruma moduna alıyor. Ben ekran kartına elimi değdirmiştim fanlar %100 oldu ve ekran gitti, kasa tuşundan yeniden başlatınca düzeltti. Aklıma geldi siz deyince. Sanırım vurmamaktan başka bir çözümünüz yok değil mi?

Vurma kardeşim zorla mı ? Başka sorun yoksa git valorantta kendini geliştir.

Geri
Yukarı