Masayı MasaKasa Yapmak

Yapabilir Miyim?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hocam ben şöyle birşey kastetmiştim
cross-desk-built-100051901-orig.jpg

O tip birşeyi sizin yapmanız imkansız, fotoğrafdaki gibi bir sistem 30-40.000 TL'den aşağı olmaz.
Hocam o örnekti zaten ben bir boy küçüğünü yapmayı düşünüyorum.Yani demek istediğim ismail42060 arkadaşımızın dediği gibi masanın altında direk değilde masayı kesip altına ek bölme yapıp üstüne cam koymayı kastetmiştim,masa masa olarak kalacak ama bir bölümü bilgisayar olacak.

Öyle birşey satılıyorsa böbreğim hazır :vıy:
Ben yabancı sitelerin birinde Sadece masanın 1499 dolar olduğunu görmüştüm.

Son düzenleme:
Yan tarafı pencereli bir kasaya PC'yi kurun. Masayı kasanın girebileceği boyuttan biraz ufak (pencerenin boyutunda) kesin. Kasayı, penceresi yukarıda kalacak şekilde aşağıdan vidalayın.

kasa örneği:
Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi
Ürünler - Nanokatalog Teknoloji Alışveriş Sitesi
Hocam önerin için çok teşekkür ederim ama ben zaten o kasa görünümünü istemiyorum ayrıca kendim yapıca ben yaptım bunu diyebilmek, yaparken uğraşmak istiyorum ve ben yapınca ne istediğimi ve ne yapabileciğimi bildiğim için masaya ek bölme yapmak istiyorum

Lian li diye bir firma üretiyormuş cidden şaşırdım pekde pahalı değil gibi 4500 5000 tl civarı
Lian Li Firması Masa Şeklinde PC Kasaları Üretiyor

Hocam şöyle ucuz bir masa alsanız.Şu klasik mutfak masalarının altına bağlıyorlar ya hani vakumlu bişeye benzeyen yapışkandan atsan.ek olarak bir cam kat daha atarsın.sonra atarsın parçalarını renk renk çeşit çeşit.Led ışık döşediğin zaman daha dikkat çekici olur bence.Benim fikrimdir :)

Dosya Ekleri

• cam-masa.jpg
    cam-masa.jpg
    15,3 KB · Görüntüleme: 191
Babam mobilyacı, tasarım işini bitirirsem sıfırdan yapacağım bu MasaKasa olayını. Sistemdeki parçalar çok iyi değil ama görüntüsü yeter :)

Bitirirsem konu açarak paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı