Maske önerisi

Traviss Bickle

Kilopat
Makaleler
5
Selamlar hepinize,
Okulların açılma durumu söz konusu, hatta edebiyat hocamız sınav tarihini ve konularını belirledi. Okula gidiş yolum çok uzun, bunu dışında da hafta sonları dışarı çıkmam lazım ve yine uzun bir yol var. Dolayısıyla sizden gaz maskesi tarzında bir şey istiyorum. Sürekli kullanabileceğim bir şey olsun. Metrobüs gibi yerlerin tehlikesini ve normal maskelerin etkisini biliyorsunuzdur zaten. Gaz maskesi gibi bir şey isteme sebebim de bu zaten.
Şimdiden teşekkürler.

Selamlar hepinize,
Okulların açılma durumu söz konusu, hatta edebiyat hocamız sınav tarihini ve konularını belirledi. Okula gidiş yolum çok uzun, bunu dışında da hafta sonları dışarı çıkmam lazım ve yine uzun bir yol var. Dolayısıyla sizden gaz maskesi tarzında bir şey istiyorum. Sürekli kullanabileceğim bir şey olsun. Metrobüs gibi yerlerin tehlikesini ve normal maskelerin etkisini biliyorsunuzdur zaten. Gaz maskesi gibi bir şey isteme sebebim de bu zaten.
Şimdiden teşekkürler.
Kaçıncı sınıfsınız?

Kaçıncı sınıfsınız?
Onuncu sınıf. Profilimde gözüken yaş yanlış, kayıt olmak için yaptım.
Yıkanan maskelerin hiçbir koruyucu etkisi yok zaten maske tek kullanımlık bir şey. Gaz maskesi gibi şeylere gerek olduğunu sanmıyorum marketten ya da eczaneden normal maske almanı öneririm.
Hocam normal maskelere sürekli para harcamak yerine dediğim gibi böyle bir şey almam daha iyi olur diye düşündüm ben her gün dışarı çıkmam gerekecek. Elbette fikrinize saygım var ama iyi bir öneriniz varsa önermenizi isterim.

Ben bu siteden değil de japon pazarından almıstım aynısı cokda rahat.
Ara sıra yıkanmadan sonra buruşabiliyor soylemesi :D.
Yıkanan maske bakmıyorum.
Öğretmeninizin sınav yapacağı tarihi öğrenebilir miyim? Bizim sınav zamanları daha belli olmadı tahmin yürüteceğim üç aşağı beş yukarı aynıdır zaten.
Elbette öğrenebilirsiniz. Kasımın ikinci haftası olacağını söyledi. Diğer öğretmenlerim 'tam belli değil, belki olur belki olmaz' gibi şeyler dedi.

Geri
Yukarı