Maske takmayıp ceza yiyen feminist

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne düşünüyorsunuz? Sanki feminist olunca ceza yazamıyorlar :D tamamını izleyebilen bordo berelidir.

Videoyu izleme gereği bile duymadım klasik Türkiye işte hala yok bayan değil de kadın yok o açıkta kapalı bilmem ne feminist ne abi milletin uğraştıkları şeylere bak bizim uğraştığımız şeylere bak rezalet diyorum başkada bir şey demiyorum ya :( bu kafayla devam 900TL değil de 90000 TL ceza yazılmalıydı sanki konuştuğu kişi kardeşi şu tavırlara bak şimdi bu ayda 10000 TL maaş ister vasıfsız maskesiz dolaşmaya devam.

Birde şöyle bir durum var.

"Ben bir bayanım, bayanla böyle konuşulmaz."

Allah'ım şöyle birini karşıma çıkar. Aynı şeyi "Ben erkeğim, biz tecavüze uğruyoruz, küçük çocuklar tecavüze uğruyor, biz erkeğiz diye bağıramazsın..." diye yardırasım var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne düşünüyorsunuz? Sanki feminist olunca ceza yazamıyorlar :D tamamını izleyebilen bordo berelidir.

İlk 15 saniyeyi izledikten sonra:

Yeni konular

Geri
Yukarı